x-kom hosting

Język Komputera - Zapraszam ekspertów z tej dziedziny, którzy udzielą mi pomocy.

Behaviorakles
utworzono
utworzono

Witam Serdecznie !
Nazywam się Marcin, mam 26 lat pochodzę z Zielonej Góry - Zwracam się do was szanowni użytkownicy [b]ForumPC.pl[/b], abyście pomogli człowiekowi rozwiązać pewien problem a właściwie zagadkę.

Już niedługo wyjeżdżam do Niemiec do pracy, jak sami się spodziewacie, językiem trzeba się potrafić komunikować, żeby jakiś grosz na utrzymanie zarobić.
Moja obecna praca w Polsce, wiąże się z księgowością, więc dużo czasu siedzę przy komputerze, i właśnie tutaj jest te pytania:

- Czy jest możliwość zmiany w Komputerze z języka Polskiego na język Niemiecki? Uważam, że tak dużo szybciej uda mi się zacząć komunikować, ponieważ sami dobrze wiecie, że jak wykonujemy ciągle te same czynności to je doskonale pamiętamy.

PS. Chodzi o język całkowity komputera, a nie tylko tam gdzie jest "Pasek języka" w dolnym prawym rogu. :prosi:


Bardzo bym was prosił o odpowiedź !

Pozdrawiam, Marcin ! :nieplacz:

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

Da się. Musisz wejść w Panel Sterowania -> Zegar, język i region -> Tam będzie funkcja Zainstaluj lub odinstaluj pakiety językowe.

  • Dobra wypowiedź 1
Behaviorakles
komentarz
komentarz

Dziękuje ślicznie, łap pozytywa. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.