x-kom hosting

Monitor Nie Odbiera Sygnału Od Komputera

waglik4
utworzono
utworzono

Witam. Dokonałem zakupu nowego monitora lg 20'' i komptera w czesciach ( płyta głowna gigabyte 965GM-S2, procesor intel e6550 core2duo 2.33 , katra grafiki radeon sapfire hd2600 pro i zasilacz silent king kong 400w). Wszystko ładnie pieknie, poskładałem połaczylem i co... nic.

Monitor jest cały czas w stanie czuwania i wyglada na to ze z jakiegos powodu nie dostaje sygnału od komputera. Wiatraki chodza, niby wszystko działa oprócz monitora i co mnie niepokoi pc speakera. Beeper wogole sie nie odzywa ani przy właczaniu kompa ani np przy usunieciu kosci ramu a powinien. Nie moge go wogole znalezc na płycie głównej. Pomozcie plis

dar55
komentarz
komentarz

podłacz kabelkami speaker do płyty głównej :D , taki kabelek od obudowy -> gdzie -> w instrukcji pokazane jest dokładnie na które piny

waglik4
komentarz
komentarz

Pamiec mam dobrze włozona, mam dwie kosci po 1giga i przemeniałem je zeby sprawdzic czy działaja i wydaje mi sie ze maym prawdopodobienstwem jest ze obie sa do dupy. Speaker dalej sie nie odzywa chodz jest podłaczony... (postaram sie skołowac inny) Monitor niby dostaje jakis sygnał od kompa bo przy właczeniu kompa nie reaguje ale gdy odłacze kabel (cyfrowy lub analogowy) wyskakuje ''sprawdz sygnał kabla'', czyli cos jednak odbiera. Restart biosu zrobiony- niestety nie pomógł...O identyczna sytuacja jak moja: http://forum.idg.pl/index.php?setskin=1&am...showtopic=27524 szkodaze kolega nie znalazł odpowiedzi. Pomozcie

olej3232
komentarz
komentarz

Zaproponował bym żebyś rozebrał go i złożył jeszcze raz, ale z pewnością już to robiłeś. W takim razie odłącz wszystko co zbędne do pracy i sprawdź czy coś się dzieje!

Zostaw tylko płytę główną, procesor, chłodzenie, jedną kość ram-u i kartę graficzną. Reszta łącznie z klawiaturą i myszką ma zostać odłączona. Napisz czy jest to samo!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.