x-kom hosting

Wejdzie Dwurdzeniowy Procesor?

lukas00000
utworzono
utworzono

Nazwa płyty głównej: MSI PM8M2-V (MS-7071)

Tak jak w temacie czy ta płyta obsługuje dwurdzeniowe procesory???

I jak najlepsza karta graficzna będzie pasować do tej płyty???

Dodam, że jest na niej Celeron D 346 3066 MHZ czy taki procesor nie spowalniałby lepszej karty???

snip91
komentarz
komentarz
Tak jak w temacie czy ta płyta obsługuje dwurdzeniowe procesory???

Nie obsługuje dwóch rdzeni.

lukas00000
komentarz
komentarz

A co z kartą graficzną jaka pod tą płytę do 500 zł??? Dodam, że zasilacz to jakiś 450W (nie jakiś krzak, osobno kupowany, ale nie pamiętam nazwy)

A pod taką płyte wejdzie dwurdzeń???

Abit IS7/IS7-E/IS7-G (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)

snip91
komentarz
komentarz

Pod AGP raczej się nie opłaca kupować karty za 500 zł. Ja bym radził kupić coś z PCI-E i obsługą dwóch rdzeni. Najtańsza płytka ASUS-a kosztuj koło 300 - 310 zł - ASUS P5B. Zastanów się nad tym :)

lukas00000
komentarz
komentarz

Ale co z tą drugą płytą też nie obsługuje dwurdzeniowego procka??? Fakt nie warto dawać 500zł za kartę do tej płyty, ale czy do tej drugiej co podałem można by było dołączyć w jakiś sposób drugą kartę??? Bo obecnie mam 7300GT i czy nie dało by się drugiej takiej włorzyć i w jaki sposób???

snip91
komentarz
komentarz
Abit IS7/IS7-E/IS7-G (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)

Mówisz o tej ? Przecież ci pisze, że masz 1 AGP :)

lukas00000
komentarz
komentarz
Mówisz o tej ? Przecież ci pisze, że masz 1 AGP :)

Tak mówię o tej. Wiem, że ma 1 AGP, ale czy nie można w inny sposób np. po PCI bo pisze, że jest 5???, ale w tej kwestii jestem zielony więc proszę o wyrozumienie dla mojej nie wiedzy.

snip91
komentarz
komentarz

Karty na PCI nie są już produkowane. Są tylko na AGP i PCI-E. Jak chcesz mieć 2 karty spięte razem, to musisz mieć płytę z 2x PCI-E. Ale jest to raczej nieopłacalne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.