x-kom hosting

kody promocyjne morele.net

streamus
utworzono
utworzono

Witam

Od mniej wiecej tygodnia przeczytalem kilkanascie(dziesiat) tematow o pomocy w zlozeniu zestawu, gdyz sam bylem zainteresowany kupnem nowego komputera. Przynajmniej kilka razy spotkalem sie z informacja, ze po zatwierdzeniu koszyka wystarczy w uwagach wpisac haslo "forumpc.pl" oraz zaznaczyc, ze chce sie pendrive/zlozenie zestawu oraz darmowa wysylke. Tak tez zrobilem, niestety moje zamowienie nie zostalo zedytowane przez nikogo z morele.net i kwota do zaplaty zawiera oplate za kuriera. Stracilem dzien na korenspondencji z obsluga i stanelo na tym : "promocja na złożenie zestawu lub pendrive za 1 zł i wysyłkę gratis została zmieniona i nie jest już uruchamiana poprzez wpis w komentarzu do zamówienia, a za pomocą kodu automatycznego. Szczegóły można znaleźć na forum internetowym, na którym zamieszczona jest promocja"

Oczywiscie teraz widze, ze pojawila sie belka w "Zestawy komputerowe" o kodach promocyjnych do wpisania. Uwazam, ze to zbyt malo, ze zmiana promocji powinna byc bardziej naswietlona, istnieje przeciez kupa postow oraz ludzi przeswiadczonych o starej metodzie (wpisanie tego co trzeba w uwagach i modyfikacja przez pracownika morele).

Po drugie nie wiem, w czym robi problem morele.net, powinni to zalatwic inaczej (miec swiadomosc, ze znajda sie ludzie chcacy skorzystac z promocji na starej zasadzie, w zwiazku z czym powinni wprowdzic okres przejsciowy), a poki co bawimy sie w wymiane korespondencji, a ja trace kolejny dzien...

Igorrodz
komentarz
komentarz

Anuluj złożone zamówienie i złóż nowe według nowych zasad promocji. Prawda, że proste? :cfaniak:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.