x-kom hosting

Winsdows and Mac - 2 in 1

WhoKnows
utworzono
utworzono

Witam

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu nowego laptopa, gdyż obecny jest coraz bliżej wyprawienia się w kieruunku krainy
wiecznej szczęśliwości. Kwota którą dysponuję jest dość znaczna, więc tutaj nie ma jakichś rygorystycznych ograniczeń.
Szkopuł jednak, tkwi gdzie indziej... Kilka tygodni temu zobaczyłem u znajomego, zainstalowanego na desktopie Hackintosha z Windowsem.
Bardzo spodobała mi się ta konfiguracja, oraz drzemiący w tym układzie możliwości.
Zastanawiam się nad wdrożeniem tej inicjatywy w moim przyszłym lapku.

Możecie się podzielić swoją wiedzą na ten temat? Czy jest to opłacalne? Na co uważać? Czy ten produkt Apple ma swoją przyszłość w naszym kraju?

Z góry dziękuje za wszelkie rady

  • 1 miesiąc później...

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='WhoKnows' timestamp='1332961280' post='1471457'] Kilka tygodni temu zobaczyłem u znajomego, zainstalowanego na desktopie Hackintosha z Windowsem. [/quote]

Nie bardzo rozumiem, ale jeśli chodzi o instalację Mac OS X na "niejabłuszkowych sprzętach" to jest to nielegalne. Nie lepiej kupić jabłuszko i na nim legalnie obok Mac`a zainstalować Windowsa przy użyciu Boot Camp?

  • 3 miesiące później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Dokładnie, istnieje taka mozliwośc od czasu, gdy M$ i Apple zgodziły się aby w produktach od tej drugiej firmy można było instalowac produkt od pierwszej. Tylko trzeba kupić Windowsa jako oryginalnego, a to koszt około 350-400zł ;)
W drugą stronę oczywiście legalnie się nie da, wszystkie hackintoshe i temu podobne są nielegalne. Stety :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.