x-kom hosting

Starsze programy na Win8

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Ostatnio złożyłem nowy komputer i zamierzam zainstalowaćna nim Windows 8. I tu pytanie: czy programy działające na starszych systemach ( na Win XP, Vista) będą działać w 8semce? Co w ogóle sądzicie o instalowaniu tego systemu, ponieważ czytałem, że nie jest on do końca stabilny. Pozdrawiam

error407

mrowka10
komentarz
komentarz

nie jest stabilny bo nie miał jeszcze premiery... choć i po premierze pewnie będzie miał dziur sporo, lepiej na razie zostań przy 7

Gość
komentarz
komentarz

W tym problem, że nie mam żadnego systemu zainstalowanego na tym komputerze, a win8 chciałbym zainstalować dlatego, że jeszcze prawie przez rok jest darmowy.

mrowka10
komentarz
komentarz

spróbować można

Gość
komentarz
komentarz

ok dzięki :)

Tomasz4688
komentarz
komentarz

[quote name='error407' timestamp='1333034995' post='1471798']
W tym problem, że nie mam żadnego systemu zainstalowanego na tym komputerze, a win8 chciałbym zainstalować dlatego, że jeszcze prawie przez rok jest darmowy.
[/quote]

jeszcze nawet nie bylo oficjalnej wersji BETA nie mowiac juz o pełnej wersji!! Odradzam instalowanie Windowsa8 BETA jesli chcesz zostac na dluzej przy jednym systemie.

ta wersja jest mało stabilna, sa problemy z podstawowymi programami czy funkcjami Windows
Pamietaj takze ze wypuszczenie takiej wersji przez Microsoft ma charakter jedynie doswiadczalny, i w zaden sposob nie odpowiadaja za twoje dane

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

To już lepiej zainwestuj w Linuksa, Ubuntu na przykład jest bardzo przyjemny. TYlko że na nim nie pograsz...

Colors
komentarz
komentarz

Szczerze? nie przyzwyczaiłem się do Win 8.
I nie mam zamiaru przyzwyczajać, moim zdaniem lepsze są stare systemy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.