x-kom hosting

Komputer nie odpala Vista 32 bit

elvis321
utworzono
utworzono

Witam, dzisiaj chciałem włączyć komputer, ale nie da rady, ponieważ wyskakuje błąd:
Plik \windows\system32\drivers\dwprot.sys
Stan: 0xc0000221
Informacje: Nie można załadować systemu Windows, ponieważ nie ma krytycznego sterownika systemowego lub jest on uszkodzony.
Pojawia się ta wiadomość przed zalogowaniem na użytkownika.

Wg. instrukcji należy odpalić dysk instalacyjny, wybrać język, kliknąć Napraw ten komputer. Wykonałem to dwa razy, niestety nic to nie dało. Wczoraj normalnie komputer chodził, a dzisiaj padaczka :/. Najgorsze jest to, że nawet nie mogę włączyć awaryjnie, no po prostu nic. Proszę o pomoc.

GerbaPL
komentarz
komentarz

Najlepiej przeinstaluj system.. Prawdopodobnie system się rozpadł.
Jeśli nie możesz tego zrobić, to niewiem jak ci pomóc.

Pozdrawiam.

elvis321
komentarz
komentarz (edytowane)

Ma ktoś jakieś inne pomysły? Mam tam wiele bezcennych zdjeć itp. dlatego nie chce robic formata. Przywracanie systemu mimo komunikatu, że przebiegło pomyślnie też nic nie daje. Wypaliłem na płycie program hdd regenerator, skanowało 2 godziny naprawił błędy i też nic.
Dodam foto.

Quke
komentarz
komentarz

Poczytaj tu:

http://supportmicrosoft.blogspot.com/2008/01/jak-naprawi-system-windows-vista.html

elvis321
komentarz
komentarz (edytowane)

6. "Jakiego typu instalację chcesz wykonać?"
Jest do wyboru:
Uaktualnij i niestandardowa, czyli format, a dla mnie dostępny jest tylko format.Niżej jest napisane, aby uaktualnić uruchom instalację systemu Windows i uaktualnianie zostało wyłączone.
EDIT
Zrobiłem formata i na szczęście utworzyła się kopia zapasowa i mam wszystkie pliki,

  • 4 tygodnie później...
marta_marta_s
komentarz
komentarz

Może to pomoże
http://sposob-na-komputer.pl/solucje/programowe/vista-nie-startuje-uszkodzony-rejestr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.