x-kom hosting

333mhz I 400mhz. Kompatybilne?

meus
utworzono
utworzono

obecnie mam soltka sl75drv2 oraz 128+256mb ramu Kingmax 333mhz, obecnie pracuja na 266mhz. planuje wymienic plyte na jakas po socket 939 i procesor 64bit San Diego z ramami 400mhz. Staram sie powoli modernizowac kompa zeby byl kompatybilny z nowa plyta, wiec rozgladam sie za ramami 400mhz, aby te 333mhz nie spowalnialy nowej plyty. czy jesli bym je kupil to pracowaly by na nizszych czestotliwosciach wraz z tymi 333mhz ze stara plyta? ogolnie duza jest roznica miedzy magistrala 333mhz a 400mhz? ile procent sprzet jest wydajnieszy z wyzsza magistrala?

z gory thx za odpowiedzy

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli nowy procek będzie pracował na szynie FSB 400MHz, to te 333-ki nie będą działać.

meus
komentarz
komentarz

to wiem, gdy kupie nowa plyte to ramy 333mhz sprzedam.

chodzi mi o to czy gdybym przed kupnem plyty kupil ramy 400mhz to czy by współpracowaly na starej plycie na nizszych czestotliwosciach (266mhz) wraz ze starszymi ramami?

Gość
komentarz
komentarz

Szybsze pamięci będą bez problemu pracować na niższych częstotliwościach, natomiast wolne na większych już nie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.