x-kom hosting

Jakieś Błędy

Combattre
utworzono
utworzono

Kiedy ostatnio włączyłem kompa to zaczął on wydawać przerywane dźwięki i na monitorze pojawił się napis (na czerwono) chodziło w nim chyba że kable od dyslu są odłączone więc wziąłem i je docisnąłem i błąd już nie występuje a kiedy dziś włączyłem kompa to pojawił się podobny napis tylko chodziło o kartę graficzną chyba ale po restarcie było już ok. wiecie dlaczego to się pojawia?Proszę pomóżcie.

tazman
komentarz
komentarz

Ile piknięć wydaje płyta główna, napisz pełna konfiguracje komputera

Combattre
komentarz
komentarz

zasilacz = ATX 400W ModeCOM Feel

karta graficzna = radeon x800 GTO 256 mb

procesor = AMD Sempron 3000+ OEM

pamieć ddr 2x 512 mb 400mhz

płyta główna = gigabyte ga k8n51gmf

płyta cały czas wydaje dźwięki przerywane ale teraz np włączyło się poprawnie. wcześniej i jeszcze wcześniej kilka razy też.

no ale pisze dlatego że to pojawiło sie po raz 2 i się zaniepokoiłem

snip91
komentarz
komentarz

U mnie tak pikało jak miałem niedociśniętą kartę grafiki. Może twoja też była poruszona i trzeba było ją docisnąć.

tazman
komentarz
komentarz

przetestuj ram mem testem, podaj temperatury z everesta

Combattre
komentarz
komentarz

Temperatury

Płyta główna 19 °C (66 °F)

Procesor 33 °C (91 °F)

Dioda procesora 46 °C (115 °F)

Procesor graficzny 39 °C (102 °F)

Otoczenie procesora graficznego 33 °C (91 °F)

tazman
komentarz
komentarz

testowałeś pamięć mem testem ?

Combattre
komentarz
komentarz

kiedy dziś wróciłem do domu i włączyłem kompa to problem znowu wystąpił (dzwięki i czerwony napis) zresetowałem i uruchomił się dobrze...

czy powodem tego może być zbyt niska temperatura pomieszczenia w którym znajduję się komputer?

tak testowałem pamięć nic nie wyszło

snip91
komentarz
komentarz

Zbyt niska temperatura na pewno nie. Jak już to za wysoka, ale nie wierzę, że w domu miałbyś chociażby 30C :)

luq
komentarz
komentarz

Ja bym przeczyścił całego kompa z kurzu, kartę, slot karty, pamięć i całą resztę. Może nie pomoże ale na pewno nie zaszkodzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.