x-kom hosting

Skąd wziąć kasę na nowy komputer.

Leny14
utworzono
utworzono

tak jak w temacie :))))

Stil74
komentarz
komentarz

Iść do pracy ;D jeśli jesteś nieletni to idź gazety roznosić np. w weekendy

Leny14
komentarz
komentarz

Za te gazety to taka kasa jak nic ;/// a wgle dużo chodzenia ;(((. Masz inny pomysł :P. ?

samouczek21
komentarz
komentarz

Siema. Ja na twoim miejscu próbował bym w internecie albo szukać miedzi :) u mnie 22,5 za kilo. Albo wysłać lotka szansa nie wielka ale zawsze. Życzę powodzenia :)

Leny14
komentarz
komentarz

Trudno jest znaleść partnera w tych czasach ;(.

Skrash
komentarz
komentarz

Idzie wiosna, ruszą budowy mieszkań, innych inwestycji publicznych (układanie kostek). Praca dość ciężka, ale jest to najszybsza, męska forma zarabiania pieniędzy. 50 - 100 zł za dzień, za zwykłe przynieś, podaj, pozamiataj. Choć jeżeli Twój nick sugeruje wiek, to nie wiem czy dostaniesz taką pracę.

Leny14
komentarz
komentarz

Niestety. Szczerze nawet nie zauważyłem że mój nick pokazuje wiek !!! ;D.

nikt nie ma innego pomysłu ;(. :P

IBUPROM98
komentarz
komentarz

Idź pod kościół :D, oczywiście żartuje.Może poproś rodziców o nowy komputer.

Crowman
komentarz
komentarz

Idź robić na "rumuńską pandę"...

Leny14
komentarz
komentarz

co to rumuńska panda xD?

Crowman
komentarz
komentarz

http://youtu.be/mV_fEAtrlrI?t=3m16s

  • Dobra wypowiedź 1
Leny14
komentarz
komentarz

ahaa ;DD...
jakies inne pomysly

IBUPROM98
komentarz
komentarz

A nie możesz poprosić rodziców, babcie, wujka?

Rogu14
komentarz
komentarz

Ja staram się zarabiać w PPA i nawet mi idzie, jak chcesz to mogę ci pomóc z początkiem tylko za reffala ;) Naprawdę godzinka dziennie i mamy po 50-100$ na miesiąc ,a potem jak się rozkęcimy to nawet do 250$ dochodzi

Bugless
komentarz
komentarz

Postaw forum(takie gdzie ludzie beda wchodzic ) i daj google Adsense 0.2 eur za klika

Rogu14
komentarz
komentarz

@Up
ale czy to da więcej niż pare $ dziennie? Na 1000% nie. Forum musiałbo by być wielkości tego forum i pełno reklam.

A na uploadzie dzisiaj
Your Today Earings: $6.30 (jednak to jest mała sumka patrząc na poprzednie)

Gość
komentarz
komentarz

Napisz stronę z reklamami.Na przykład za 1 miejsce na reklame 0,50.Może ktoś kupi.I za dużą ilość czasu będziesz miał kase.
Albo poproś rodziców o kupienie akcji na giełdzie.

A masz jakiegoś komputera?
Jeżeli masz to podaj parametry.

Crowman
komentarz
komentarz

[quote name='kamil2011' timestamp='1332506205' post='1468627'] Napisz stronę z reklamami.Na przykład za 1 miejsce na reklame 0,50.Może ktoś kupi.I za dużą ilość czasu będziesz miał kase [/quote]
Jak wygra z Google :)

Leny14
komentarz
komentarz

Sory ale jestem zielony. ;D co znaczy podać parametry kompa ;DD

GerbaPL
komentarz
komentarz

Sprzedaj coś lub "wybłagaj" od rodziny na jakieś święto. Ew. zaproponuj pomoc np. przy sklepie odprowadź wózek i kasa dla ciebie:D .

IBUPROM98
komentarz
komentarz

Jaką było by trzeba zrobić stronkę WWW żeby na niej zarabiać? Da się jakoś zarabiać na youtube?

Leny14
komentarz
komentarz

da się zarabiać na youtube. Właśnie o to walczę ;) mam dużo gier do sprzedania, starszych i nowszych za to też może być jakaś kasa ale napewno nie więcej niż 300zł ;((

IBUPROM98
komentarz
komentarz

A ile się da zarabiać na youtube? I wracam do poprzedniego pytania "J[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]aką było by trzeba zrobić stronkę WWW żeby na niej zarabiać?"[/font][/color]

Crowman
komentarz
komentarz

Oj Panowie, biznesmeni... pomysłów na biznesy są miliony. Problem w tym, że trzeba mieć ukończone 18lat, a autor ma 14...

Axel
komentarz
komentarz

Autor wątku może niech się przeprowadzi do jakiegoś komunistycznego raju (Chiny, Korea Płn, Kuba) - tam tacy jak on już mogą pracować z tego, co wiem :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.