x-kom hosting

Szukam Monitora Dla Gracza Do 2000zł,prosze O Jak Najszybszą Odpowiedź

rafalov
utworzono
utworzono

Witam.Chce kupić monitor lcd mój budżet to 2000 zł.Nie mam pojęcia na jakiej matrycy czy TN czy jakąś MVA.Monitor będzie służył do gier, filmów oraz internetu.Czekam na odpowiedź i mam nadzieje że dzięki waszej pomocy kupie jakiś:)Pozdrawiam:)Jeszcze nie wiem czy wybrać monitor zwykły czy panoramiczny.rozmyślam na 19 i 20:

rafalov
komentarz
komentarz

A ma ktoś z tych monitorów podanych?Proponujecie mi monitor standardowy czy panoramiczny do gier?macie może jakieś testy?i jaka ma gwarancje dell na wypalone pixele?

Bamu
komentarz
komentarz

do nowych gierek proponuje panoramę, fajnie sie na takim czymś gra.

A nie wszystkie starsze gry są przystosowane do panoramy

Kurzun
komentarz
komentarz

Chyba raczej standardowy choć panorama to przyszłość. Najlepszą gwarancję chyba ma Lg. Choć della oczywiście jak najbardziej polecam - pewnie standardowa gwarancja - 3 pixele nie dalej niż 1cm od siebie.

rafalov
komentarz
komentarz

to słabiutko u della z gwarancją:(A podacie może jakieś modele LG na które warto zwrócić uwagę?z góry dziękiA co powiecie o tym monitorku?http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/LG/...pelny,id,44444/

sid
komentarz
komentarz

tez niezly chodz dell jest na lepszej matrycy i z tego co wiem to niema u niego problemow z pixelami :) zawsze mozna zapytac conrack'a bo on posiada della

rafalov
komentarz
komentarz

Conrack bardzo bym prosił żebyś coś opowiedział mi o Dellu:)Może jakieś Testy:)?

Z góry dzięki:)

sid
komentarz
komentarz

napisz do niego na PW, on ma takiego jak podalem tylko 24'

rafalov
komentarz
komentarz

właśnie widziałem ten model w sklepie 22" Belinea 2230 S1W i bardzo mi sie podobał jak wygląda jego obraz:)Powiedzcie czy jest wart pieniędzy:)??Bardzo pilne.Albo to był ten bo nie wiem dokładnie:(22" Belinea 22W AL

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.