x-kom hosting

Jak wyłączyć ekran w laptopie ?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Pluto ,
kaza1
utworzono
utworzono

Odlądam filmy z laptopa przenosząc fonie i wizje za pomocą przewodu do TV LCD . Jak wylączyć obraz w laptopie / Samsung 17 cali / ?? Pozdrawiam

  • Rekomendowana odpowiedź
Pluto
komentarz
komentarz

Naciskasz klawisz funkcyny + klawisz zmiany nadawania obrazu (u mnie jest to f8). W samsungu wydaje mi się, że jest to f5. I Klikasz to dopóki nie będzie wyświetlać tylko na LCD

Quke
komentarz
komentarz

spróbuj konbinacją klawiszy FN+f7

blazej109
komentarz
komentarz

mam samsunga(4 letniego) i u mnie chyba jest Fn+f4 a Fn+f5 to wyłączenie podświetlenia ekranu.

kaza1
komentarz
komentarz

Prubowałem różnych opcji naduszając klawisz Fn i klawisze F1-F2-F3-F4-F5-F6-F7-F8-F11-F12----i mając podlączony też TV obraz w laptopie nie został wylączony.

Tomasz4688
komentarz
komentarz

to proste, w ustawieniach karty graficznej ustaw zeby obraz szedł na TV (tylko na TV)
ty masz zaznaczona opcje (klonuj obraz) czyli to samo jest wyswietlane na dwóch ekranach

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.