x-kom hosting

Lcd 19'?

modelos
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam potrzebuje pomocy !!:) mam do wydania do 1000zl na monitor ale nie wiem jaki bo tyle jest tego sprzetu ze glowa boli .bedzie on przeznaczony do ogólnego użytku czyli grania i ogladania filmow

pozdro

//następnym razem pisz tak, żeby można cię było zrozumieć!

//+ ort.

//naekana

Konsurk
komentarz
komentarz

Samsung SM931BW lub BenQ FP93GP

falcon1984
komentarz
komentarz

Zdecydowanie polecam: BenQ FP93GP za około 900zł

Kurzun
komentarz
komentarz

Jakiś Lg.

esop
komentarz
komentarz

Witam, nie będę tworzył kolejnego tematu bo nie ma sensu :)

też chcę kupić monitor LCD no i głowa zaczyna bolec wśród marek i modeli :)

Mój pierwszy problem to cale- nie wiem czy 19" czy 20"... boje się, że przy 20 calach mój monitor i nie za szybki blaszak (radeon 9600pro, 1gb ramu PC400) może nie grac ze sobą, jest takie ryzyko? np przy grach czy filmach.

Wybrałem sobie 3 monitory do porównania,

aha, i matryca jaka mnie interesuje to MVA lub PVA

tabelahj3.gif

no i widzę, że polecacie pierwszy monitor BenQ. Jednak jestem w stanie przeznaczyć więcej niż niecałe 1000zł na monitor, to może znacie coś lepszego? Może ta Belinea? [<1500zł]

A co do trzeciego monitora, to coś niski kontrast ma?

Przemek
komentarz
komentarz

Z podanych wyzej i nawet do 1500zl wygrywa Benq.

esop
komentarz
komentarz

hm, a co za nim przemawia?

Przemek
komentarz
komentarz

Z podanych wyzej firm Benqq jest ta o najwiekszym zaufaniu wiec dla mnie wybor prosty.

Nie jednego juz polecilismy Benq (wlasnie takieg) i uzytkownicy byli zadowoleni.

Pozatym ma oprocz plamki najlepsze paramtery.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.