x-kom hosting

Jak pozbyć się tematu z zakładki "Moja zawartość"

Tomasz4688
utworzono
utworzono

jak w temacie, nie chce juz obserwowac jakiegos tematu, tzn tematu w ktorym kiedys cos tam napisalem i teraz za kazdym razem gdy ktos cos w nim napisze wyswietla sie w zakladce "Moja zawartość"

Nie widze tam jakiejs opcji "przestan obserwowac temat" czy cos podobnego, da sie to jakos zrobic?

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

U góry po prawej (obok nazwy tematu - jak do niego wejdziesz) masz opcję [b][obserwuj ten temat[/b]] / [[b]przestań obserwować ten temat[/b]]. Klikasz na niej i już.

Tomasz4688
komentarz
komentarz

Nie zgodzę sie. Jest różnica pomiedzy "obserwowaniem" a "Moja zawartościa"

w obserwowanych jest tak jak mowisz ale najpierw trzeba dodac temat do obserwowanych zeby go potem usunac
a w mojej zawartosci temat dodaje sie automatycznie po tym jak sie w nim cos napisze...

i teraz pytanie jak usunac temat z zakładki "moja zawartość" ?? :)

  • Dobra wypowiedź 1
cubeaim
komentarz
komentarz

No i ktoś obmyślił jakąś solucję do tego? Mi też ta informacja się przyda...

Igorrodz
komentarz
komentarz

Szczerze mówiąc nie znajduję takiej funkcji... :E

  • 2 tygodnie później...
Tomasz4688
komentarz
komentarz

troche dziwne ze na takim forum brakuje takiej funkcji, bardzo by sie przydala jak widac nie tylko mi :hm:

Igorrodz
komentarz
komentarz

Cóż, takie sprawy to raczej załatwia administracja, my jako skromna ekipa moderująca nie mamy dostępu do skryptu forum. Poza tym chyba skrypt w ogóle tego nie przewiduje (błąd jego autorów?) lub potrzebny jest dodatek, którego jak widać chyba nie ma. Zatem do czasu aktualizacji niestety usunąć tematu w sposób, o jakim piszesz, się chyba nie da...

BTW- jakbyś coś znalazł (np tu: [url="http://forum.invisionize.pl/"]http://forum.invisionize.pl/[/url]) co rozwiąże ten problem to daj znać ;)

  • 8 miesięcy później...
Tomasz4688
komentarz
komentarz

I co nikt nic nie znalazł?
Bo troche wkurza mnie to jak ciagle ktos cos pisze w temacie ktory mnie juz nie interesuje, badz odkopuje jakis stary temat

Gość
komentarz
komentarz

Mnie też to bardzo irytuje (np. temat Wycena kompa). Nie zostaje nam nic innego jak obalić system :E

KillaHill
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Igorrodz' timestamp='1331021700' post='1458582'] Szczerze mówiąc nie znajduję takiej funkcji... [/quote]

O ile się nie mylę .....

Klikasz na swój profil > wybierasz z menu obserwowane > następnie "wyświetl opcje edycji" ..... czary mary i możesz blokować co zechcesz

[quote name='cubeaim' timestamp='1330989819' post='1458528'] No i ktoś obmyślił jakąś solucję do tego? [/quote]

Sprawdź to :E

Tomasz4688
komentarz
komentarz (edytowane)

KillaHill: ale tu nie chodzi o "obserwowane"!
Tylko o te z zakładki "Moja zawartość" tam jest dodawany temat automatycznie jak cos napiszesz i potem sie pozbyc tego nie mozna :(

przeczytaj post #3

Igorrodz
komentarz
komentarz

I chyba dobrze, że nie można - dzięki temu łatwiej sprawdzić jakie tematy dany user założył, w jakich się wypowiadał, co pisał merytorycznego a gdzie spamował czy trollował. ;)

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Zgadza się z jednej strony dobrze z drugiej źle. Bo jeśli ktoś chce usunąć topik z moja zawartość, na który już nie chce odpisać to powinna być taka opcja, ale z drugiej strony jak się patrzy to powinno się wiedzieć jak dany użytkownik odpowiadał i co pisał w danych tematach by wiedzieć jakich odpowiedzi udzielał: konstruktywnych i pomocnych czy też nie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.