x-kom hosting

Wbudowana Karta Dźwiękowa

Madman07
utworzono
utworzono

Witam.

Szukając tanich i dobrych płyt głównych zauważyłem, ze mają one wbudowane audio. Czy można znaleźć płyty pod Intel Penium 4 (ewentualnie D) bez wbudowanej karty dźwiękowej?

mat159
komentarz
komentarz

A dlaczego przeszkadza Ci zintegrowana karta dzwiekowa? W kazdej chwili mozesz kupic lepsza i wsadzic w gniazdo PCI na plycie.

Madman07
komentarz
komentarz

Jest po prostu zbędna, bo od razu przy zakupie wkładam nową i myślałem że nie ma sensu kupować płyty g. wraz z nią.

mat159
komentarz
komentarz

Wiekszosc (jesli nie wszystkie) obecnie produkowanych plyt glownych posiada karte dzwiekowa. Mysle ze nie oplaca sie szukac plyty bez tej karty, z uwagi na to ze moze nie byc ona tak dobra i stabilna jak modele z kartami, ale sprawdzone prze wielu uzytkownikow. Poza tym nie sadze, zeby mozna bylo na czyms takim zaoszczedzic.

Ale niech jeszcze ktos sie wypowie na ten temat.

snip91
komentarz
komentarz

Aktualnie produkowane wbudowane karty muzyczne są już bardzo dobre. Nie ma sensu dokupować dodatkowych na PCI, chyba że jesteś muzykiem i zawodowo zajmujesz się muzyką i potrzeba ci super karty za kilka stówek.

Raczej nie znajdziesz płyty bez zintegrowanej muzyki, praktycznie wszystkie płyty ją mają.

Madman07
komentarz
komentarz

Właśnie, zajmuje się muzyka, może nie zawodowo, ale zawsze coś, dlatego myślałem o lepszej karcie, typu Creative X-Fi bo wbudowana na pewno jest od niej gorsza.

Saper
komentarz
komentarz

Przecież zintegrowana karta dźwiękowa w niczym nie przeszkadza, spokojnie możesz dopiąć do płyty głównej inną kartę

snip91
komentarz
komentarz

Kup normalną płytę ze zintegrowaną muzyką i po prostu włóż tego Creative'a do PCI i będzie śmigało :)

Madman07
komentarz
komentarz

Wiem, że nie przeszkadza. Po prostu myślałem, że będzie można zaoszczędzić, oraz interesował mnie sam fakt ;) Dzięki za porady. Temat uważam za zamknięty.

tazman
komentarz
komentarz

Tak tylko że odwzorowanie efektów i częstotliwość przenoszenia dźwięku jż nie jest tak wspaniała, pamiętaj jeśli nie chcesz wydać 70zl bo tyle kosztuje SB Audigy a wolisz zainwestować to w ram to lepiej kup płytę ze zintegrowaną muzą

Konsurk
komentarz
komentarz
Aktualnie produkowane wbudowane karty muzyczne są już bardzo dobre.

Bardzo dobre?Nie we wszystkich płytach głównych,i nie są bardzo dobre.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.