x-kom hosting

[Rozwiązany] Czy Ma Znaczenie Do Ktorego Portu Pcie Wloze Grafike

kolazero
utworzono
utworzono

witam

dwa sloty pcie sa niebieskie a jeden bialy, czy ma znaczenie w ktorym z tych portow osadze moje grafe?

pozdro

snip91
komentarz
komentarz

Włóż do niebieskiego, pierwszego od strony procka. Chyba nie byłoby większej różnicy, ale z reguły tak się wsadza :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Najlepiej wsadzaj do pierwszego wolnego od góry. Ale wszystkie powinny działać.

kolazero
komentarz
komentarz

chodzi o to ze jak wloze do pierwszego portu to nie moge podpiac asusowej dzwiekowki bo chlodzenie karty zaslania jej port wiec pomyslalem przelozyc grafike gdzies dalej tylko czy to nie wplynie na obnizenie wydajnosci w grach

snip91
komentarz
komentarz

Dziękówka ASUS-a jest wpinana w PCI-E 1x ale "odwrotne". Czyli to na samej górze. Nie będzie kolidowała z grafiką. A jeśli będzie to możesz grafikę wpiąć w drugi niebieski. Wszystkie niebieskie chodzą na pełnym 16x, biały chyba na 8x.

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie, nie powinno wpłynąć. Spokojnie możesz przełożyć do innego slotu...

kolazero
komentarz
komentarz

ok dziekuje za pomoc

mam jeszcze jedno pytanie bo przelozylem karte do drugiego niebieskiego portu i po odpaleniu visty karta ponownie sie zainstalowala (zrobila to sama bez dawania jej sterownikow) i teraz nie wiem czy vista wrzucila jej swoje stery czy moje nowsze ktore wczesniej zainstalowalem gdy karta byla w pierwszym pcie

falcon1984
komentarz
komentarz

Powinny zadziałać sterowniki, które wcześniej zainstalowałeś.

Sprawdź jak gry chodzą to się przekonasz, najwyżej przeinstalujesz sterowniki graficzne na nowo...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.