x-kom hosting

Jaki Ram Dokupić Do Płyty Epox 8rda3i ? 1 Gb

quack
utworzono
utworzono

Mam taki właśnie problem nie wiem jaki najlepszy ram pójdzie na tej płycie... prosze o porady

Gość
komentarz
komentarz

Ta płyta obsługuje tylko pamięci DDR. Proponuję zakup DDR 400MHz firmy Kingston lub lepszej. Płyta ta obsługuje tryb Dual więc najlepiej jest kupić 2x512Mb, ale to zależy ile pamięci masz już włożonej i jaki masz procek.

kwachu1992
komentarz
komentarz

ile masz kasy na tą pamięć?

quack
komentarz
komentarz

kasa sie znajdzie... tez myslałem zeby włożyć 2 x 512... a procek mam athlon 2200 xp+ wiecej niz 400 mhz nie można? narazie mam wsadzone 256 elixir...

kwachu1992
komentarz
komentarz

tak, więcej niż 400mhz nie podejdzie Ci tu. Twoja płyta ma 3 gniazda na pamięć i maksymalnie obsługuje 3GB.

sprzedaj stare pamieci i kup np. te: http://allegro.pl/item258600004_salon_geil...cl2_5_wawa.html

quack
komentarz
komentarz

nie mam przypadkiem 4 gniazd na pamięć? dziekuje za porade, :)

Gość
komentarz
komentarz

Dokładnie tak, jak napisał Kwachu. Te pamięci i tak będą działały z tym prockiem jako 266MHZ, bo procek jest na szynie 133x2 (266) i wtedy będą działały najszybciej (cały komp).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.