x-kom hosting

[PS3] Skyrim vs BF3 vs coś innego?

Kruzio
utworzono
utworzono

Witam.

Mam konsolę PS3 i zastanawiam się nad kupnem m.in jednej z powyższych gier, czyli Skyrim (wersja Angielska ;/ ) i BF3. Jestem fanem przeróżnych gier zaczynajac od rpg przez fpp konczac na sportowych i wyscigowych. Jeśli nie te to jakie inne dobre tytuły? I dlaczego? Pomóżcie ! :D

Applauz
komentarz
komentarz (edytowane)

Jesli chodzi o mnie fpsy na konsole nie istnieją bo nie wyobrazam sobie skilla na padzie gdzie ciągniesz poprostu gałke w bok.Zanim ty bys na mnie nacelował to ja bym cie na myszce 3 razy okrążył i jeszcze C4 podłożył :) Ale jak kto woli..

Skyrim jest na dłuuuugo długo. Dla mnie gra świetna a świat gry nie do porównania ale jeśli nie znasz dobrze angielskiego może ci to zepsuć gre bo klimatu bedziesz miał zero.

Edytowane przez Applauz
Kruzio
komentarz
komentarz

A jakieś inne tytuły?

Szala1772
komentarz
komentarz

osobiście nie polecam ci skyrima na konsole ponieważ seria eldera jest moim zdaniem troche marna robiona tylko po to aby zarobić kase od obliviona różni się tylko grafika.| BF3 hmm nie gralem ale jezeli ma byc to samo co z bf bc2 nie polecam co chwile offy/disconecty/kolejki'/wchodzenie na serwer 30minut granie 10 minut :D Ogromne mapy co jest + jak i - komu sie chce szukać . Osobiście Polecam ci zagrać w Bulletstorma | Crysisa Opcjolanie crysis2 / Uncharted 3 i god of wara to sa jedne z top na ps3

  • 2 tygodnie później...
Flurry744
komentarz
komentarz

Uncharted 1/2/3 lecz w 3 nie grałem, 1 i 2 cudo albo BF3, fajny multi na setki godzin :D

gumeko
komentarz
komentarz

[quote name='Applauz' timestamp='1330126657' post='1451410']
Jesli chodzi o mnie fpsy na konsole nie istnieją bo nie wyobrazam sobie skilla na padzie gdzie ciągniesz poprostu gałke w bok.Zanim ty bys na mnie nacelował to ja bym cie na myszce 3 razy okrążył i jeszcze C4 podłożył :) Ale jak kto woli..

Skyrim jest na dłuuuugo długo. Dla mnie gra świetna a świat gry nie do porównania ale jeśli nie znasz dobrze angielskiego może ci to zepsuć gre bo klimatu bedziesz miał zero.
[/quote]

To tak jak by ktoś powiedział ,że co to ma znaczyć gra w gry wyścigowe na klawiaturze/padzie. Tylko kierownica.
Uwierz że są ludzie którzy potrafią wymiatać na padzie jak nie jeden na myszcze. A przynajmniej na padach ruch nie jest tak szybki jak na myszcze. Gdzie w 0.5sek obraczas się o 360stopni, tak trochę nienaturalnie.

Co kto woli. Ale nie skreślałbym tak od razu konsoli jeżeli chodzi o FPSy itp.

bati999
komentarz
komentarz

Batmana kupuj ;)

Flurry744
komentarz
komentarz

[quote name='gumeko' timestamp='1331414901' post='1461590']
To tak jak by ktoś powiedział ,że co to ma znaczyć gra w gry wyścigowe na klawiaturze/padzie. Tylko kierownica.
Uwierz że są ludzie którzy potrafią wymiatać na padzie jak nie jeden na myszcze. A przynajmniej na padach ruch nie jest tak szybki jak na myszcze. Gdzie w 0.5sek obraczas się o 360stopni, tak trochę nienaturalnie.

Co kto woli. Ale nie skreślałbym tak od razu konsoli jeżeli chodzi o FPSy itp.
[/quote]
Popieram, to jest tylko kwestia przyzwyczajenia. Jeżeli chodzi o fpsy, wole grać na padzie iż jestem przyzwyczajony i idzie mi to bardzo dobrze. Ale nie jest tak łatwo na padzie jak na myszcze, kolega wspomniał ze w 0,5 sek obracasz się o 360 stopni, akurat na PS3 na padzie w BF3 obrót o 360 stopni zajmuje mi około 4 sekundy, lecz nigdy nie liczyłem tego, tylko tak strzelam teraz. Chyba że ustawisz czułość pada na maxa, ale wątpie w to że uda ci się sterować wtedy. Ja mam czułość dość małą ze wzgledu na to że łatwiej jest mi nacelowac headshooty. I plus taki jest że wszyscy mamy takie same szanse bo większość używa takich samych padów jak my, lecz możliwe że ktoś ma pada do fpsów od sony.
Wiec nie eleminujmy fpsów z konsol. I jeszcze do tego dodam, jeżeli grasz w fpsy na PC, liczyć się można z hackami/botami małolatów w zależności w co gramy. Na PS3 tego nie spotkamy:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.