x-kom hosting

Płyta Główna Pod Am2

Spiety
utworzono
utworzono

Witam.

Za niedługo bede dysponował kasą (500 zł,moze nawet troche wiecej).Zalezy mi na kupnie jakiejs płyty głownej oraz pamieci ram.Mobo która obsłuzy mi takiego http://www.agito.pl/socket_940_am2/amd_ath....854.39206.html Procka jak i mojego starego AMD 3500 S.939.Pamieci musza byc juz DDR2.Jaką płytę polecacie ? Czekam na propozycje ;]

snip91
komentarz
komentarz

Nie ma takiej opcji, żeby płyta obsłużyła ci procki na innych socketach. Nawet AsRock czegoś takiego nie wymyślił :lol:

kwachu1992
komentarz
komentarz

tak jak napisał sniper.. nie ma takiej opcji..

będziesz podkręcał?

radzę sprzedać starego procka i poprostu trochę dołożyć, jeżeli będziesz kręcił to przejdź na platformę Intela..

Spiety
komentarz
komentarz

Raczej nie będę kręcił,bo nie umiem a boje sie ze cos zepsuje..

AMD naprawde az tak przegrywa z INTELEM ? buu,szkoda :/

dar55
komentarz
komentarz

mój wyśmienity przedmówca kwachu troszkę przesadził , procek którego chcesz A6000 jest bardzo dobry i porównywalny z c2d i o wiele tańszy, to samo ma się do płyt pod amd -> są tańsze od płyt pod intela . Reasumujać za jedną kwotę można mieć lepszy sprzęt amd niż intela

Spiety
komentarz
komentarz

Luzik,zamierzałem teraz wymienić tylko płyte główną i ram.Bo nie opłaca sie ładowac do mojego nadal DDR bo sa strasznie drogie.Tak wiec pomyslałem ze kupie sobie tylko mobo i wloze do niego mojego wypasnego amd 3500 ale niestety nie ten socket..szkoda,bede musiał zaczekac do konca roku,ciekawe ile wszystko potanieje :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.