x-kom hosting

Regulacja Mnożnika - Plyta Gigabyte Kt 400 Ga-7va

tomtl
utworzono
utworzono

Witajcie

Czy moze mi ktos powiedziec czy dla tej plyty (Gigabyte KT 400 GA-7VA) mozna w jakis sposob zmieniac mnoznik dla procka.

Nie mam takiej opcji z poziomu Biosu ani tez nie znalazlem zadnych "suwaków" na samej płycie.

Mam program firmowy EasyTune 4, gdzie jest opcja regulacji mnoznika - niestety tego sposobu nie moge wybróbowac bo mam zablokowany mnoznik na samym procku. Poniewaz jednak chcialbym kupic inny procek z odblokowanym mnoznikiem potrzebuje wiedziec czy ta plyta pozwoli mi na taka regulacje.

Wielkie dzieki!!!!

Fallen
komentarz
komentarz

Niestety ta płyta nie posiada możliwości zmiany mnożnika... Za to wersja 7VAX juz posiada taka opcje ( są specjalne switche na płycie)

tomtl
komentarz
komentarz
Niestety ta płyta nie posiada możliwości zmiany mnożnika... Za to wersja 7VAX juz posiada taka opcje ( są specjalne switche na płycie)

Dzieki za info!

tom

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.