x-kom hosting

Plyta Głowna Padla?

ArturM
utworzono
utworzono

Chodzi o komputer znajomych..nie włącza im sie .. poprostu przestał sie włączać..

Początkowo myślałem ze to zasilacz .. ale u mnie działał bez problemu. Podłączyłem mój zasilacz do ich komputera i jest to samo .. nie włącza sie .. po włączeniu komputera jest krótki ruch wentylatorka w zasilaczu i tyle. Raz miałem tak że sie wałczył .. ale następnym razem już nie ruszył .. tylko wentylator drgnął.

Nie wiecie co sie może stało?? Proszę o szybką odpowiedz ..

Lewy12
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie płyta główna padła jak podłaczyłeś zasilacz to buczał ?

ArturM
komentarz
komentarz

Nie buczał. Ani jeden ktory podłączałem .. tylko właczyłem było lekkie drgnięcie wentylatorka w zasilaczu (moze 1 obrot/pol obrotu) i tyle.

Raz mialem tak ze podłaczyłem i sie uruchomił. Ale potem juz nie. Ani razu

Kurzun
komentarz
komentarz

Mogła paść płyta, procesor czy Bóg wie co innego ; ) Trzeba by wszystko po sprawdzać choć ja stawiam na płytę.

snip91
komentarz
komentarz

Stawiam na zepsutą płytę. Sprawdź kondensatory no i ewentualnie oddaj kompa do serwisu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.