x-kom hosting

rejestrowanie strony

zary
utworzono
utworzono

Witam, doszły do mnie słuchy, że jak się nie ma zarejestrowanej storny internetowej (nie wiem gdzie) i jak się zarabia na niej pieniądze to może mnie spotkać kara. Czy to prawda? Gdzie mogę zaraejstrować stronę?

Kener
komentarz
komentarz

Jak zarabiasz na stronie to musisz zarejestrować ale firmę, a nie stronę. Jak przy każdej działalności musisz dzielić się pieniędzmi z tatą VAT mamą Dochodówką i odprowadzać daninę królowi ZUS.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 10 miesięcy później...
hestia
komentarz
komentarz

Nic nie trzeba rejestrować, możesz się rozliczać normalnie na picie w inne dochody czy coś takiego, ale wcześniej musisz płacić zaliczki jak już coś zarobisz, dotyczy to tylko programów partnerskich.

mpson
komentarz
komentarz

Proponuję udać się do US i wypytać o wszystko żeby później nie było zaskoczenia

[color=#d3d3d3]____________________________________________________________________________________________________________[/color]
Gotowe [url="http://www.wierszyki-urodzinowe.pl"]wierszyki na urodziny[/url]

  • 3 miesiące później...
2BE.PL
komentarz
komentarz

Kiedyś był pomysł, żeby właściciele blogów, serwisy z newsami itp. rejestrowali się jako wydawcy czyli na podobnej zasadzie jak duże media typu gazety. Na razie jednak nie obowiązuje taki przepis. 

  • 4 tygodnie później...
Maniek01
komentarz
komentarz

Dokładnie,najlepiej jak już masz zamiar zarabiać na stronie przejść się do swojego urzędu skarbowego i spytać się w jaki sposób rozliczyć się z danej reklamy tu np.->http://zarabianie-na-blogu.pl/jak-placic-podatki-za-adsense/

przydatny artykuł jak rozliczyć się z adsense.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.