x-kom hosting

Problem z pakietem Microsoft Office 2010

strepdanio
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem z pakietem Microsoft Office 2010. Zainstalowałem wersje na 60 dni. Po użytkowaniu pakietu przez 60 dni postanowiłem go kupić na allegro ponieważ jest mi on bardzo potrzebny a nie mogę już z niego korzystać. Na allegro oferowane są jakby same klucze produktu bez płyty w cenie około 300 zł +. Chciałbym z płytą ale są dużo droższe. No ale ok, już mógłbym kupić ten sam cd-key gdyby nie to że podczas próby uruchomienia zainstalowanej ( i wykorzystanej) wersji pakietu pojawia się jakiś komunikat o błędzie i program nie zostanie uruchomiony. Przy próbie odinstalowania pakietu pojawia się ten sam komunikat. Podobno zainstalować drugi raz na tym samym komputerze nie mogę tego pakietu( podobno bo sam nie sprawdzałem gdyż nie moge go nawet odinstalować) a więc może doradzicie mi co mam zrobić. Mój system operacyjny to Windows Vista. Z góry dziękuje za pomoc.

  • 2 tygodnie później...

antos
komentarz
komentarz

Drugi raz tego pakietu raczej nie wykorzystasz. Jaką treść ma ten komunikat?
Generalnie rzez biorąc jak kupisz licencje z samym tylko kodem aktywacyjnym bez nośnika to na opakowaniu jest podany link z którego mozna pobrac wersje instalacyjna oprogramowania. Oczywiście najpierw wpisujesz swój kod, a następnie podawany Ci jest link do odpowiedniej wersji. Po ściągnięciu możesz ją sobie nagrać na płytę. Musisz tylko pamiętać, że kod może byc wykorzystany wielokrotnie, ale tylko na ty samym komputerze i jest ona przypisany do komputera na którym pierwszy raz użyłeś tego kodu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.