x-kom hosting

Obniżenie Temperatury

modelmaniak6
utworzono
utworzono

Kupiłem taki http://allegro.pl/item257038772_revoltec_a...sklep_gw24.html wentylatorek żeby przymocować na chipset płyty głownej (patrz sygnaturka). I właśnie jak to zrobić ?? Myślałem żeby poprostu przykleić poxipolem. Ale może macie inne sugestie.

mikrus
komentarz
komentarz

przecież ten wentylator nie jest stworzony do tego do czego chcesz go użyć a jak użyjesz poxipolu to zniszczysz sobie płytę a nie obniżysz temperaturę. Nie ma co kombinować. twoja temperatura jest aaz taka zła że musisz wiatraczki kleić tam gdzie nie trzeba??

p.s lepiej zrobić porządną cyrkulacje powietrza w obudowie.

modelmaniak6
komentarz
komentarz

Temperatura wynosi max 45C B) W idle

mikrus
komentarz
komentarz

no to po co ci to dodatkowe śmigło??

modelmaniak6
komentarz
komentarz

Czyli co nic nie robić?? A ty ile masz C ??

mikrus
komentarz
komentarz

koło 40 stopni. Ja nie mówię że nic nie robić jak chcesz możesz poprawić chłodzenie, ale nie w taki sposób bo zniszczysz sprzęt. Najlepiej jest poprawić w obudowie przepływ powietrza (tam montować dodatkowe wiatraczki).

modelmaniak6
komentarz
komentarz

W stresie nie przekracz 55C A chyba max dolny może mieć 60C bo max górny to 70C?Czyli wszystko OK??

mikrus
komentarz
komentarz

no paniki nie ma

modelmaniak6
komentarz
komentarz

No ale jak bym mugł go przymocować??

Fallen
komentarz
komentarz

No wkrec sruby miedzy zeberka i bedzie sie trzymal, z tym ze zostaną ślady na radiatorze...

modelmaniak6
komentarz
komentarz

To już nie lepiej wziąść taśme samo przylepną dwóstronną dać na rogi będzie się super trzymało i nie zostanie śladów??

ambas
komentarz
komentarz

Mocowanie czegoś w komputerze na taśme przylepną to jest zły pomysł. Taki wiatraczek wytwarza drgania i z czasem odpadnie do radiatora. Najlepiej będzie przykręcić wkrętami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.