x-kom hosting

Ram Ocz

Kurzun
komentarz
komentarz

Page not responding : )

Popraw link.

Azibiz
komentarz
komentarz

probowalem poprawic link nie idzie tu zamieszczam pelna nazwe tych ramow OCZ 2GB 2x1GB PC2-6400 DDR2-800 Gold Gamer eXtreme XTC

falcon1984
komentarz
komentarz

Ta, są to dobre pamięci.

Ale nie przepłacałbym za nie. Lepiej wziąć 2x1 GB 800MHz Patriot CL4 LLK albo OCZ rev.2

Powiedz mi jeszcze czy to są CL4 czy CL5?

Azibiz
komentarz
komentarz
Ta, są to dobre pamięci.

Ale nie przepłacałbym za nie. Lepiej wziąć 2x1 GB 800MHz Patriot CL4 LLK albo OCZ rev.2

Powiedz mi jeszcze czy to są CL4 czy CL5?

to sa CL5 a co do ocz rev 2 to sa drozsze od tych ktorych ci podalem wiec jestem raczej zdecydowany na tego gold gamer

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli kupujesz reszta komputera pod platformę Intela to śmiało bierz te, które podałeś gold gamer, skoro są tańsze.

Z kolei jeśli to ma być platforma AMD to wtedy warto dołożyć do CL4.

Azibiz
komentarz
komentarz
Jeśli kupujesz reszta komputera pod platformę Intela to śmiało bierz te, które podałeś gold gamer, skoro są tańsze.

Z kolei jeśli to ma być platforma AMD to wtedy warto dołożyć do CL4.

dokladnie biore pod intela

a czy ta plyta glowna tez jest pod intela?? Gigabyte GA-P35C-DS3

Lewy12
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz kręcić to lepiej weź ramy cl4

falcon1984
komentarz
komentarz
dokladnie biore pod intela

a czy ta plyta glowna tez jest pod intela?? Gigabyte GA-P35C-DS3

Tak, to jet płytka pod Intela, wspiera Core 2 Duo i nadchodzące Penryny w technologii 45nm!

falcon1984
komentarz
komentarz

Te drugie OCZ Reaper też mogą być. Pierwsze co podałeś działają wydajniej na płytach konstrukcji nVidia więc nie ma sensu ich brać.

Ale te drugie będą OK.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.