x-kom hosting

Windows 8 beta ?

rNest
utworzono
utworzono

Czy mozna stac się legalnie userem Win 8 , np. w wersji beta ? Słyszałem,że niektórzy są beta-testerami tego systemu.

alianta2
komentarz
komentarz

Chyba specjalni ludzie wybrani przez Microsoft :E

kelloco2
komentarz
komentarz

dodatkowo z backdoorami ;)

gizmo223
komentarz
komentarz

poczekamy zobaczymy, win 8 ma wyjść prawdopodobnie w październiku. Ciekawe jeszcze czego pozbawią windowsa!? Na razie mają w planach usunięcie przycisku start...

Tomasz4688
komentarz
komentarz

Bety jeszcze nie ma! Jest tylko wersja Developer Priviev czyli taka Pre-Beta jeszcze.
Mozna ja normalnie legalnie sciagnac ze strony Microsoft'u i po nagraniu zainstalowac z płyty DVD ale 2warstwowej bo na 1dvd sie nie miesci

Pozdrawiam

Gerrard845
komentarz
komentarz

Pod koniec miesiąca będzie Beta Windows'a 8 .

  • 2 tygodnie później...
drax1
komentarz
komentarz

Najprościej uruchomić go z VMWare Workstation ;) Nie trzeba rezygnować z aktualnego systemu i można przetestować przy okazji Windowsa 8 ;)

  • 1 miesiąc później...
Gość
komentarz
komentarz

[quote name='Tomasz997' timestamp='1328947804' post='1440783']
Bety jeszcze nie ma! Jest tylko wersja Developer Priviev czyli taka Pre-Beta jeszcze.
Mozna ja normalnie legalnie sciagnac ze strony Microsoft'u i po nagraniu zainstalowac z płyty DVD ale 2warstwowej bo na 1dvd sie nie miesci

Pozdrawiam
[/quote]

Jakto się nie mieści? Przecież po ściągnięciu wersja 64 bit bez dodatków ma ok 3,4 Gb więc wejdzie spokojnie.

Bugless
komentarz
komentarz

dodam ze dostepna jest tez ver. Consumer Priviev, na dobreprogramy, jest filmik instruktarzowy jak owy system sie sprawuje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.