x-kom hosting

Windows 98 SE - problem

arminfan19
utworzono
utworzono

Witam!
Pewnego razu chciałem zainstalować sobie na VirtualBoxie 4.1 Windowsa 98 SE. Instalacja szła bez zarzutu aż do momentu, gdy instalator mnie poprosił o restart maszyny. Zrestartowała się i pojawił się ekran z Windows 98. Potem zaczęło coś się ładować i zatrzymało się na linijce "Locking volumes..." i kompletnie stanęło. Co mam zrobić? Pilnie potrzebuję tego systemu. Z góry dziękuję.

kelloco2
komentarz
komentarz

A po go potrzebujesz?

arminfan19
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam viste a pewna gra nie chce odpalić bo wymaga 98 lub podobnego.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Próbowałeś uruchamiać grę w trybie zgodności?

Human
komentarz
komentarz

To już lepiej spróbuj postawić XP na wirtualnej maszynie, bo on obsługuje gry z 98.

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

[quote name='arminfan19' timestamp='1328701991' post='1438926']
Potem zaczęło coś się ładować i zatrzymało się na linijce "Locking volumes..." i kompletnie stanęło.
[/quote]
Co zaczęło się ładować? Mam rozumieć, że system? Próbowałeś reinstalacji?

arminfan19
komentarz
komentarz (edytowane)

1. Próbowałem w trybie zgodności, ale nie wyszło.
2. Lubię 98, a znienawidziłem po latach stosowania XP, szczególnie jak się pokazała Vista i 7.
3. Pokazał się obrazek z Windows 98, zaczął ładować się MS-DOS, wczytał się do momentu linijki "Locking volumes..." i stanął. Zanim zainstalowałem 98, pokazał się obrazek MS-DOSa, wczytał się on do konća, pokazał mi się "c:\" i nie było problemów.
4. Reinstalowałem wiele razy i nic.

@EDIT - Udało mi się zainstalować 98, nie wiem jak, ale dzięki za propozycje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.