x-kom hosting

Plyta Pod 775 Z Obsluga Sli Badz Crossfire

przybylak
utworzono
utworzono

tak jak w temacie. jaka polecacie plyte pod procka e4300 tylko ze z obsluga 2 kart i czy plyta musi miec specyfikacje i sli i crossfire zeby obsluzyc i radka i gf? czy wystarczy ze ma sli to znaczy ze na niej w crossfire tez radki poleca. z gory dzwieki

i co powiecie na to

http://allegro.pl/item253651144_asus_p5n_e..._3_lata_gw.html

Fallen
komentarz
komentarz

sli to technologia nVIDII a crossfire Ati. Jeśli płyta obsługuje SLi to można połączyć dwie karty ale tylko NVIDII, natomiast jeśli masz jedną karte graficzną ATi to mozesz ja bez obaw wsadzic do tej płyty, nie mozna natomiast połączyć dwoch kart ATi w płycie obslugujacen SLI. Tak samo w przypadku płyty obsługującej crossfire tzn ze nie mozna polaczyc 2 kart Nvidii ale jedna pojdzie. Aha no i nie ma płyt ktore obsługiwały by oba te standardy na raz :) Albo SLI albo Crossfire ;) A co do płytki to jest ok :)

przybylak
komentarz
komentarz

ta ktora podales ma magistrale 1066, nie ogranicza to mozliwosci podkrecania? ta ktora podalem ma 1333

sid
komentarz
komentarz

nie raczej nie ogranicza a powiedz ile chcesz wydac na plyte??? wczesniej mi sie linki pomylily chcialem ci pokazac ta: http://www.allegro.pl/item254743253_asus_p...x_ra_sa_gl.html :)

snip91
komentarz
komentarz

Słyszałem, że ta płyta jest dość awaryjna, więc ją odradzam.

Jeśli chcesz obsługę 2 kart i do tego dobre warunki do OC to polecam tą, którą podał sid, czyli ASUS P5N32-E SLI Plus.

demarco
komentarz
komentarz

MSI P6N jest dobrą płytą z SLI

A za tego asusa nie warto tyle płacić...

Ale i tak fakt faktem, że pakowanie się w SLI nie bez sensu

przybylak
komentarz
komentarz

no dobra dziweki, bedzie bez sli :D bo teraz mam 6600gt i chcialem po prostu po zakupie 7900gs je razem spiac...ale tak sie zasanawiam czy bedzie odczuwalny realny przyrost mocy, chyba jednak nie i nawet nie wiem dkladnie czy ta 6600 ma obsluge sli

snip91
komentarz
komentarz

Nie można spiąć 2 różnych kart ! Muszą być identyczne.

Fallen
komentarz
komentarz

Nie można niestety łączyć dwoch innych kart w SLI... musiałbys dokupic drugą identyczną 6600gt i wtedy mogłbys je połączyc w sli.. nie da sie laczyc tak jak np napisales 6600 z 7900... :)

przybylak
komentarz
komentarz

taaaa pffff ale badziewa jaka polecacie w takim razie plyte z jednym pcie? pod e4300? te z jednym laczem sa tansze chyba nie?

sid
komentarz
komentarz

no tak w pewnym sesie :) polecam abita IP35-E, msi Neo-F i asusa P5B oraz foxconna P35

przybylak
komentarz
komentarz

a istnieje jakas dobra plytka do o/c z magistrala 1333 za mniej niz 350 pln ?

sid
komentarz
komentarz

wlasnie te co podalem oprocz foxconna kosztuja jakies 350zl moze ponizej :) najlepiej wziasc abita :)

snip91
komentarz
komentarz

Ja polecam Abita IP35-E, kosztuje 350 zł. ASUS P5B nie obsługuje 1333 MHz, chyba że się mu BIOS zmieni na nowszy, to wtedy tak ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Pod overclocking z obsługą 1333 jest jeszcze EVGA 650i Ultra. Bardzo dobra płytka również ;)

przybylak
komentarz
komentarz

a ktory ram lepiej kupic

geil 2x1gb pc6400 cl4 llk czy taki sam ale firmy patriot?

jest jakas znaczaca roznica? oba sa chyba dobre

olej3232
komentarz
komentarz

Lepiej Patrioty, choć różnica nieznaczna!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.