x-kom hosting

Propozycja O Grafice

Swift
utworzono
utworzono

Mam pewną propozycję. Chodzi o to, że lubię to forum, a szczególnie interesuje mnie grafika (photoshop). Niesstety, częstu muszę iść na inne fora, bo tutaj nie ma tego, czego szukam. 1 tutorial do PS to troszkę mało... Moją propozycją jest rozbudowanie działu grafika. Jestem pewien, że wtedy oglądalność forum by wzrosła. Wtedy ludzie mogliby dodawać np. swoje tutoriale, porady i pisać o problemach. Myślę, że nie tylko ja jestem za tym pomysłem. Co sądzicie?

mikrus
komentarz
komentarz

wydaje mi się że rozbudowa tego działu zależy od samych użytkowników. Jakieś konkrety masz, co chciałbyś widzieć??

luq
komentarz
komentarz
Wtedy ludzie mogliby dodawać np. swoje tutoriale, porady i pisać o problemach.

Cały czas mogą. Nikt tego nie zabrania.

Jeśli masz jakiś fajny pomysł na toutorial czy coś innego co może być pomocne to zamieszczaj na forum i tyle ;)

onna
komentarz
komentarz

Hmmm ja akurat o grafice wiem tylko tyle że jest, nie mam zdania, ale zgadzam się ze to zależy od samych użytkowników.

Swift
komentarz
komentarz

Przykładowymi kategoriami mogłyby być np.:

dużo więcej tutoriali od użytkowników

jakieś tam linki przydatne (np. narzędzia itd)

prośby o wykonanie jakiejś tam grafiki

Mówicie, ze to zalezy od uzytkowników... Może zróbmy sondę?

riken
komentarz
komentarz

Myśle że to nie jest głupi pomysł :rolleyes: można by zrobić pare tutoriali video które były by stworzone dla ForumPC.pl ,zapewne toby przyciągnęło innych użytkowników co dopiero poznajom PS ;)

mikrus
komentarz
komentarz

ale nikt nie broni tego robić :D:D musi się znaleźć ktoś kto będzie miał chwile czasu i będzie się na tym znał i może wstawiać.

Zarov
komentarz
komentarz

Tylko ilu mamy grafików na forum? Ja czy inni użytkownicy nie mający wiedzy na temat grafiki nie zrobią tego...

luq
komentarz
komentarz

Ja znam się trochę na grafice (Photoshop) ale niestety nie mam czasu się czymś takim zająć.

Jest jeszcze Apex

Swift jeśli masz czas, chęci i znasz się na grafice to proszę bardzo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.