x-kom hosting

Jak założyć Sklep Internetowy?

pucek10
komentarz
komentarz

Witam,

Trafiłem na to forum, bo szukałem informacji o połączeniu wifi z tabletem i wystarczyło włączyć urządzenia fabryczne. Jednak to nie o tym będę pisać. W temacie sklepów internetowych to polecam https://sky-shop.pl/. Oprócz tego, że łatwo da się ogarnąć to oprogramowanie, to Sky-Shop.pl po prostu jest dobrze napisane. Ma dużo funkcjonalności i integracji. Do tego cały czas jest rozwijane i support na wysokim poziomie. Dlatego w ogóle moim zdaniem SaaS jest lepsze niż dedyki i często otwarte skrypty. 

  • 1 miesiąc później...

4pc
komentarz
komentarz

VPSa to masz za grosze - 9 zł miesięcznie kosztuje najmniejszy pakiet, ale również dobrze to możesz postawić normalnie na dzielonym hostingu.

Kwestia dopasowania parametrów pod oczekiwania sklepu i to wszystko.

  • 1 miesiąc później...
krzysiuus
komentarz
komentarz

Skrypt prestashop, instalacja i obsługa banalna. Duża funkcjonalność nawet w wersji bez dodatków.

Całość oczywiście darmowa w standardzie z mobilną szatą graficzną.

 

 

  • 3 miesiące później...
4pc
komentarz
komentarz

Najlepiej testuj sobie wersje demo skryptów sklepów i to wszystko. A hosting dobieraj tak jak opisałem.

VPS specjalnie was nie pociągnie - w hekko najmniejszy pakiet to mniej niż 10 zł rocznie.

Ale wiadomo, że do docelowego działania sklepu potrzebne będą wyższe parametry.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.