x-kom hosting

[500-2500] wybór tableta, gry, internet

Przemall
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, przymierzam się do kupna tabletu i mam kilka pytań.
1. Ile kosztuje tablet, taki aby poszły na nim różne gry (dungeon defenders itp.) i aplikacje.
2. Chciałbym dostać najlepsze propozycje trzech tabletów, oraz mniej więcj opisanie co na jakim pójdzie i różnice pomiędzy nimi.
-1 za 500zł
-2 za 1000zł
-3 za 2500-3000zł.

piotrek_gon
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tego co wiem to za 500zł nic ciekawego się nie znajdzie. Bawiłem się na Tablecie Overmax za 350zł i to bardzo słabe urządzenie. Nawet angry birds przyciąć się potrafiły i stary android 2.2 bez możliwości aktualizacjii. Do 1000zł można znaleźć coś z prockiem Nvida Tegra 2 i to byłby całkiem dobry wybór, Do tego Android 3.2 np: http://allegro.pl/dell-streak-7-16-gb-tegra-2-honeycomb-3-2-gwar-i2074391235.html , Większość gier androidowych już na tym pójdzie.

a za 2500 to chyba tylko iPady. Świetne, tanie gry, sporo darmowych, no i apple.

Przemall
komentarz
komentarz

NIe chcę żadnych produktów apple. Na androida jest dungeon defender i dlatego chcę tablet. Jeszcze interesuje mnie to czy po podpięciu tableta do etui z klawiaturą i myszką mogę używać go jak laptopa. Tj. zainstalować windows i instalować gry jak na pc, oczywiście nie jakieś super wymagające.

Gerrard845
komentarz
komentarz

Do 2500 to może Asus Transformer? bardzo dobra wydajność, android 3.2, stacja dokująca ktora dodaje klawiature, dłuższy czas pracy oraz 2 porty USB.

Przemall
komentarz
komentarz

Można na tym windows zainstalować? Potrzebny mi on jest do działania programów różnych.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.