x-kom hosting

Instalacja programu na pendrive - jak?

mati199537
utworzono
utworzono

Witam,

Czy jest opcja, aby program, który podczas instalacji nie pyta o miejsce instalacji, zainstalować na pendrive? Dodam, że najpierw zainstalowałem ten program na komputerze - automatycznie na partycji C(systemowej) się zapisał. Postanowiłem sprawdzić, czy jeśli przeniosę pliki na pendrive to czy zadziała. Okazało się, że uruchamia się, ale nie działają wszystkie funkcje. I teraz jest pytanie, czy jest możliwość przekierowania wszystkich plików podczas instalacji na pendrive? Dodam, ze program dodatkowo korzysta z zapisywania danych do baz mdb, które również znajdują się na dysku C od samego początku. Program ten nie posiada wersji portable i nie wchodzi w grę żaden program zastępczy. Program o którym mowa to: Serwis urządzeń gazowych. Można go pobrać z [url="http://serwis.termet.com.pl/do-pobrania.aspx"]tej[/url] strony. Siłuję się z tym programem od dłuższego czasu, aby działał na pendrive ale nie wychodzi mi to zbytnio, dlatego piszę do was z prośbą o pomoc.
Z góry dziękuję,
mati199537

kelloco2
komentarz
komentarz

przy instalacji wybierz pendrive a nie potem przerzucaj pliki. powinno zadziałać tylko gdy podłączony pendrive na tym komputerze na którym isntalowałeś. (chodzi o to, że prócz samych plików są też dane w rejestrze)

mati199537
komentarz
komentarz

Ale podczas instalacji, nie mam możliwości wyboru lokalizacji do zainstalowania programu.

kelloco2
komentarz
komentarz

podczas instalacji tego konkretnie programu?

mati199537
komentarz
komentarz

Tak, podejrzewam, że w kodzie programu z góry jest zapisane, żeby program instalował się od razu na partycji systemowej.

kelloco2
komentarz
komentarz

to coż zrobić. można np. napisać do developera

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.