x-kom hosting

Problemy Z Forum

mikrus
utworzono
utworzono

Dziś pojawił się u mnie problem. Nie wiem czy jest to związane z forum czy może z moim kompem. Proszę o wyjaśnienie i ewentualne rozwiązanie.

beztytuu1ck1.jpg

p.s reszta działa normalnie tylko z tym forum mam problem co mnie bardzo niepokoi bo nie mogę normalnie się poruszać, raz mogę wejść a za chwilę wyskakuje coś takiego. Dodam że pojawiło się to u mnie dziś wieczorem

Edit:

a poza tym dlaczego znikną mój avatar?

Fallen
komentarz
komentarz

Tez mialem dzisiaj ten problem ;) A tak wogole to caly czas mi sie tnie, np wchodze na stronke forum to zacina sie na 10 sek i odzyskuje dzialanie, klikam w jakis temat pozniej daje wstecz i znow to samo scina na 10s okolo i znow i tak w kolko.. Zapewne to wina mojego kompa ale moze ktos ma tez takie objawy i jakos to rozwiazal ? Dzieje sie to i na firefoxie i na IE

necik
komentarz
komentarz

Przenosimy forum na nowy serwer, problemy mogą występować jeszcze przez kilka godzin.

Gość
komentarz
komentarz

Teraz występują dalej te błędy i SB się sypnął.

bizon11
komentarz
komentarz

Forum działa już w miarę poprawnie - zostało tylko dodatnie polskich dat (w skrypcie jest ok ale na serwerze jest coś nie tak)

SB naprawiony, forum naprawione ;]

Jeszcze dzisiaj powinny wrócić działające przyjazne url-e

Całą winę za błędy biorę na siebie... W końcu nie sprawdziłem czy nasz admin wgrał mod_rewrite i jak wygląda sprawa z Polskimi datami ;]

Pozdrawiam i zapraszam po więcej informacji o godzinie 16:00 ;]

mikrus
komentarz
komentarz

rozumiem że jest przeprowadzka i jak przy każdej przeprowadzce są problemy wiec tylko wspomnę że nie można dodać fotki w profilu :P:P (nie żeby to było najważniejsze) ale .... :)

kwachu1992
komentarz
komentarz

Nie chciałem zakładać nowego tematu, ale mam problem... mianowicie:

Nie mogę sobie ustawić mojego starego avatara, poprostu gdy chcę załadować avatar wyskakuje mi takie coś:

"Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy."

i pod spodem:

"Napotkane błędy:

Załadowanie pliku nie powiodło się. Skontaktuj się z zespołem moderującym aby rozwiązać problem"

Wiem, że inni userzy nie mają raczej z tym problemu gdyż widzę ich stare avki w profilach.

mikrus
komentarz
komentarz

kwachu mam ten sam problem co ty. A mam avatara bo wstawiłem go z linku nie z dysku

kwachu1992
komentarz
komentarz

w sumie to ja też już wrzuciłem swojego avka na imageshack.us ale może bizon się jeszcze wypowie :)

bizon11
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany - proszę sprawdzić czy u was też jest ok ;]

Demerzel
komentarz
komentarz

Mam taką prośbę i propozycje. Mianowicie niemając czasu często tu zaglądać mam problem ze śledzeniem wcześniej zamieszczonych przez siebie postów. W poprzedniej wersji było to lepiej (moim zdaniem) rozwiązane. Da sie to rozwiązać? Upodobnić do poprzedniego rozwiązania?

mikrus
komentarz
komentarz

nie wiem jak u reszty ale ja nadal nie mogę dodać z dysku avatara ani fotki do profilu (avatar mogę tylko z linku)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.