x-kom hosting

Problem Z Ram Goodram

Next4
utworzono
utworzono

Witam wszystkich , mam problem związany z ramami goodram a mianowicie

miałem: 2x256 ram ddr firmy x nieznanej

dokupiłem: 512 ram ddr firmy goodram

moja płyta główna: (choć niewiem czy ma coś do zeczy) to gigabyte n-force 4 K8NF-9

problem: ramy nie działają *wszystkie razem

*wszystkie razem- sprawdzałem pojedyńczo każdą z 3 i wszystkie dzialają

kombinowałem jak sie da i wyszło tak 512 goodrama + jedno z 256 firmy x działają

lecz 1024 jak już wcześniej pisałem nie!

może to jest kwestia przestawienia czegoś w biosie, może to niekompatybilność ramów ?

Pomocy kto kolwiek wie co jest grane

snip91
komentarz
komentarz

Próbowałeś wpinać je w różne sloty ? 2 w dualu i 1 nie dual ? Może to być tego wina, że 2 pracują w dualu a ten jeden im "bruździ" i przez to całość nie działa. No i to jest raczej to.

Next4
komentarz
komentarz

niestety nie włączam komp i pika i pika i pika ...

dar55
komentarz
komentarz

rada prosta , sprzedaj 2x256 i kup 1x512

snip91
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że musisz pozostać albo przy tym dualu co miałeś albo 1 nową kość i jedną starą. Albo spróbuj włożyć tak po kolei jak mówię, od strony procka: 512 MB, 256 MB, 256 MB.

Next4
komentarz
komentarz

co do powyższej sugesti spróbuje od strony procesora chyba jeszcze nie robiłem a sprzedać niefirmowe 2x256 ddr no nie wiem czy ktoś kupi pozatym wiele warte to by nie było skoro 1gb kosztuje od 100 zł>

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.