x-kom hosting

Problem z Adobe Acrobat 9.0, po komunikacie wyłącza się

adam_92
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem dotyczący programu Adobe Acrobat 9.0.0. Otóż wszystko zawsze w otwieraniu PDF-ów działało bez problemów, ale nagle przy otwieraniu wyskoczyła mi informacja:

Suite Product Activation Needed
"Adobe Acrobat was installed as part of a suite. To enable Adobe Acrobat, please start another component of this suite.( such as Adobe Photoshop)"

Po pojawieniu sie komunikatu program się zamyka.
Szukałem rozwiązania i nic;/ Czy ktoś spotkał się z takim problemem i może mi doradzić.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Jareczek82
komentarz
komentarz

Z informacji wynika że ten program jest częscią jakiegoś pakietu i wymaga aktywacji. Spróbuj odinstalować ten program, pousuwać resztki z program files i ewentualnie wpisy w rejestrze i zainstaluj któryś z tych http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&hl=pl&site=&source=hp&q=adobe+reader+download&psj=1&oq=adobe&aq=3&aqi=g10&aql=&gs_sm=c&gs_upl=1072l4276l0l8464l7l7l1l1l1l0l231l952l0.4.1l5l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=a12d569691099ba&biw=1280&bih=661

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.