x-kom hosting

"Klatkowanie" w grach online i filmach.

Groszu
utworzono
utworzono

Witam. Otóż mam pewien problem z przeglądarkowymi grami online oraz częściowo z filmami. W momencie włączenia jakiejkolwiek gry przeglądarkowej cały komputer zaczyna mulić, a gra strasznie klatkuje (problem występuje tak samo przy włączonej tylko przeglądarce z jedną kartą oraz przy innych programach). Natomiast z filmami, głównie chodzi mi tutaj o YouTube, jest ten problem iż przy rozdzielczości 320p podczas poruszania myszką np. najeżdżając na filmy proponowane, zaczynają one się zacinać (przy 240p to nie występuje).

Specyfikacja mojego komputera:

Pentium 4 - 2.4GHz
RAM - 768Mb
Karta graficzna - GeForce FX5200

Dodatkowo:

Internet - Neostrada 10mb


PS: Chciałbym również dodać że komputer był wczoraj formatowany w celu pozbycia się tego problemu lecz nie przyniosło to niestety żadnych skutków. Problem z łączem raczej też wykluczam, ponieważ pliki pobierają się z pełną prędkością oraz filmy buforują się dosyć szybko. Jeszcze chcę zaznaczyć, że na dosyć starym laptopie Dell 1GB RAM, jakiś słaby jednordzeniowy procek i zintegrowana grafika Intela taki problem nie występuje.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

WireBoot
komentarz
komentarz

Masz aktualny Adobre Flash Player, oraz aktualną przeglądarkę?

Groszu
komentarz
komentarz

Tak, oczywiście najnowszy Flash, przeglądarka Chrome dopiero aktualizowana. Zapomniałem napisać, że problem występuje na wszystkich przeglądarkach.

Gość
komentarz
komentarz

za mało pamieci ram!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.