x-kom hosting

'rozpoczynanie Zrzucania Pamięci Fizycznej..'

meri
utworzono
utworzono

Jakiś miesiąc temu złożyłam nowy komputer, a raczej zrobił to pewien lamus, ktory chyba niezbyt zna sie na reczy.. pomijając fakt, iż zostałam przez niego oszukana, gdyż nie dał mi karty graficznej, za którą mu zapłaciłam i myślał,że jestem tak głupia i tego nie zauważę.. :]

Już na samym początku zaczął mi sie w najmniej oczekiwanych momentach pojawiać niebieski screen, gdzie było cos napisane o kontakcie z administratorem, odinstalowaniu nowych programów itd.

na końcu zawse jest komunikat

Rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci. Zrzut pamięci fizycznej został zakończony.

Pozniej zaczęło się to pojawiać z większą częstotliwością, co było bardzo irytujące. Facet, który składal mi komputer przyjechał, sformatował dysk, zainstalował starszą wersję xp i stwierdził że to pomoże..

Oczywiści pomogło,ale jedynie na 2 dni. Poza tym szybkośc mojego łącza internetowego wynosi 100Mb/s, a strony ładują mi się bardzo wolno i wszystko sie ściąga z prędkością 3KB/s.

mam nadieje,iz tu uzyskam jakas pomoc..

AMD Atholn processor

1.01 GHz, 512 MB RAM

NVIDA GeForce FX 5200

Dziniu
komentarz
komentarz

podaj kod błędu czyli np. STOP i reszta co tam pisze

meri
komentarz
komentarz
podaj kod błędu czyli np. STOP i reszta co tam pisze

za każdym razem kod błedu jest inny.

mam dwa spisane

0x0000004E (0x00000099,0x00000000,0x00000000,0x00000000)

0x000000D1 (0x00000002,0x00000000,0xF7C416DE,0x76B087D6)

Dziniu
komentarz
komentarz

kiedy błąd pojawia się przed czy po uruchomieniu systemu da się odpalić system w trybie awaryjnym?

meri
komentarz
komentarz
kiedy błąd pojawia się przed czy po uruchomieniu systemu da się odpalić system w trybie awaryjnym?

zazwyczaj po uruchominiu. czasem pojawia sie to 10 razy w ciagu 15 minut, a czasem dpopiero po godzienie od odpalenia komputera. chociaz dzisiaj rano pierwszy raz sie zdarzylo, ze po włączeniu zamiast krotkiego dzwieku i ladowaniu sie systemu, byl ten sam dwiek ale piszcal az do momentu wylaczenia kompa a ekran byl caly czarny.

mozna odpalic w trybie awaryjnym.

Dziniu
komentarz
komentarz

popróbuj parę sposobów:

*pierwszy to rozkręcenie obudowy przeczyszczenie dokręcenie urządzeń

*drugi to odpalenie kompa w trybie awaryjnym i wyłączenie wszystkich sterowników oprócz tych od Microsoftu i uruchomienie komputera w normalnym trybie w celu testu bo może to być wina wadliwego sterownika

meri
komentarz
komentarz

ok. dzis to zrobie.

ale czy to tez moze byc przyczyna spowolnienia łącza? dodam ze w domu mamy router, ktory rozdziela na dwa komputery

Dziniu
komentarz
komentarz

jest jeszcze i 3 możliwość że komp jest zawirusowany tutaj masz link do tematu w którym pisze jak wygenerować loga skorzystaj z tego i daj tu logi

meri
komentarz
komentarz

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 14:16:40, on 2007-10-15

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE

C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe

C:\Program Files\HP\HP Software Update\HPWuSchd2.exe

C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe

C:\Program Files\Last.fm\LastFMHelper.exe

C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqSTE08.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\Documents and Settings\xxx\Pulpit\Nowy folder\HijackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll

O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit

O4 - HKLM\..\Run: [soundMan] SOUNDMAN.EXE

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [RemoteControl] "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [HP Software Update] C:\Program Files\HP\HP Software Update\HPWuSchd2.exe

O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

O4 - HKCU\..\Run: [Komunikator] C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

O4 - Startup: Adobe Gamma.lnk = C:\Program Files\Common Files\Adobe\Calibration\Adobe Gamma Loader.exe

O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\reader_sl.exe

O4 - Global Startup: HP Digital Imaging Monitor.lnk = C:\Program Files\HP\Digital Imaging\bin\hpqtra08.exe

O4 - Global Startup: Last.fm Helper.lnk = C:\Program Files\Last.fm\LastFMHelper.exe

O8 - Extra context menu item: &D&ownload &with BitComet - res://D:\bitcomet\BitComet.exe/AddLink.htm

O8 - Extra context menu item: &D&ownload all video with BitComet - res://D:\bitcomet\BitComet.exe/AddVideo.htm

O8 - Extra context menu item: &D&ownload all with BitComet - res://D:\bitcomet\BitComet.exe/AddAllLink.htm

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: Badanie - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O23 - Service: Adobe LM Service - Adobe Systems - C:\Program Files\Common Files\Adobe Systems Shared\Service\Adobelmsvc.exe

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\1050\Intel 32\IDriverT.exe

O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

O23 - Service: Pml Driver HPZ12 - HP - C:\WINDOWS\system32\HPZipm12.exe

Dziniu
komentarz
komentarz

log czysty ale pewna rada zainstaluj antywirusa i firewalla bo możesz mieć jakiś syf a o tym nie wiesz

meri
komentarz
komentarz
log czysty ale pewna rada zainstaluj antywirusa i firewalla bo możesz mieć jakiś syf a o tym nie wiesz

mialam G DDATA Antivirus, ale odinstalowalam go jakies 2h temu i jak na razie komuter mi sie nie resetuje..

Dziniu
komentarz
komentarz

może to właśnie antywirus był przyczyną problemu a nie miałaś zainstalowanych dwóch antywirusów bo jeśli miałaś to należy jeden z nich odinstalować bo mogą się kłopoty pojawić jak są 2 antywiry w jednym systemie co do antywirusów to dużo ich jest darmowe to np. AOL Virus Shield AVG AntiVir czy Avast a płatne, np. Kaspersky Norton itd. A z firewalli polecam Kerio albo Zone Alarm więcej o antywirusach czy firewallach poczytasz w tym i tym temacie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.