x-kom hosting

[Rozwiązany] Ddr Czy Ddr2

kojo6
utworzono
utworzono

Mam ddr 512 mb i chciałem sobie kupic ddr2 i nie wiem czy bede takie dwie kosci pasowaly i wspolpracowaly ze soba??? Nie wiem dlaczego ddr2 jest tansza i to dwa razy dlaczego czy ddr jest lepsza?? czekam na odp!!!

Marooooo
komentarz
komentarz

Po pierwsze DDR a DDR2 mają inne wycięcia więc DDR2 nie będą pasowały do twojej płyty głównej :)

DDR2 u góry DDR na dole:

98307332td3.th.jpg

Lisu_09
komentarz
komentarz

Możesz kupić tylko DDR.

DDR już CHYBA nie produkują i dlatego są droższe.

Gość
komentarz
komentarz

Pamięci DDR są dalej produkowane, ale w małych ilościach więc cena jednostkowa jest większa, niż w przypadku DDR2.

kojo6
komentarz
komentarz

a ddr sa duzo slabsze od ddr2, bo mam 512mb i chce dokupic 1 gb wiec bedzie 1.5gb ramu ale nie wiem czy sie opłaca???

dar55
komentarz
komentarz
a ddr sa duzo slabsze od ddr2

są szybsze pod warunkiem że masz proca jednordzeniowego , w wypadku dwurdzenia ddr2 800 są duzo szybsze

a czy się opłaca , ty nie masz innego wyjścia, jak byś chciał ddr2 to musisz zmienić płyte , procka i ram :D

kojo6
komentarz
komentarz

mam procka jedno rdzeniowego wiec chyba bedzie dobrze..... a jesli bede mial 1.5gb ddr to jest jakis przelicznik ile okolo bedzie zblizona wartosc ddr2???

dar55
komentarz
komentarz
to jest jakis przelicznik ile okolo bedzie zblizona wartosc ddr2???

nie sądze , raczej jestem pewien że nie ma , ram ramowi nie równy , nawet jednakowe DDRy ale różnych firm się różnią

kojo6
komentarz
komentarz

dobra dzieki za pomoc! + :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.