x-kom hosting

[Rozwiązany] Czy Zasilacz Mógł Się Spalić Przez Płytę Główną!

Kantek
utworzono
utworzono (edytowane)

czy jest możliwe ze jak by była płyta główna zepsuta i podłaczyło by sie zasilacz to zasilacz mógłby "wybuchnąć"?? płyta jest microATX a zasilacz ATX

snip91
komentarz
komentarz

Wybuchnąć ? Niee :P Myślę, że raczej nic złego by się nie stało.

Kantek
komentarz
komentarz

bo sprzedałem płyte główna i ona działała i koles ktory ja kupił to niby podlaczyl sprawny zasilacz i niby podpalił sie i wybuchł i twierdszi ze to wina płyty głównej czy jest taka mozliwosc

mat159
komentarz
komentarz

To juz predzej wina zasilacza. Koles chyba chce Cie zrobic w bambuko :P

Gość
komentarz
komentarz

Hahahahahaha pokaż mu ten temat na tym forum i niech sie przekona mat159 - 401 postów sniper - 488 wiec znaja sie na rzecz co nie? ja zreszta tez nie jestem poczatkujacy i tez ci mowie ze typ albo chce zarobic latwa kase albo mu sie cos spaliło przezz zasilacz w koncu nie kazda czesc mozna do kazdej podlaczyc, nie?

olej3232
komentarz
komentarz

Każdy zasilacz ma jakieś zabezpieczenia, więc nawet w przypadku zwarcia, się odłączy. Jeśli się spalił to wyłącznie dlatego że sam był uszkodzony!

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Płyta może się rąbnąć z powodu zasilacza, ale nie zasilacz z powodu płyty :)

Przecież jak płyta główna jest rąbnięta, to relatywnie rzadko np. procesor czy karta graficzna również się psują - już prędzej wbudowane elementy, jak karta dźwiękowa czy sieciowa. Natomiast jak rąbnie się zasilacz, to dość często ciągnie za sobą kilka innych części... To pewnie taki przypadek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.