x-kom hosting

Co Sądzicie O Tej Płycie!

Wencman
utworzono
utworzono

http://allegro.pl/item251324353_athlon_x2_...af_gf_6100.html

co o tym powiecie panowie? o każdym elemencie z osobna i stosunku jakości do ceny?

I do czego to i czy w ogóle do czegoś się nadaje...

EDIT:

Nie jesteś nowy na forum! Pora nauczyć się formułować tematy.

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie!

olej3232

snip91
komentarz
komentarz

Ta płyta główna to porażka, lepiej dołożyć do czegoś porządnego. Na apollo.pl taki zestaw kosztuje 396 zł czyli 3 zł taniej niż na allegro :D

vocativus
komentarz
komentarz

zintegrowana grafika (GeForce 6100) która pociągnie większość gier typu GTA SA. Posiada tylko jeden kanał ATA - z mojego punktu widzenia to wada. Co by tu jeszcze napisać... mało slotów PCI.

Nie wiem czy to taka porażka aaale super szybkiej maszyny na tym nie zbudujesz. Zgadzam się z przedmówcą - lepiej dołożyć troche kasy, ale jak to ma być do biura (z dwurdzeniowym prockiem??) to nie jest aż tak źle hehe

snip91
komentarz
komentarz
ale jak to ma być do biura (z dwurdzeniowym prockiem??) to nie jest aż tak źle hehe

Tak, tam są 2 rdzenie ;)

vocativus
komentarz
komentarz

wiem że są 2 rdzenie - chodziło mi o paradoks - komp do biura z dwurdzeniowym prockiem heh

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.