x-kom hosting

Problem Z Uruchomienien Ubuntu 7.05

piter600
utworzono
utworzono

Witam, mam wersje LiveCD Ubuntu 7.05 pl i chiałem odpalić go z płytki bez instalacji systemu. Gdy pokazuje mi się menu Ubuntu to gdy wybiorę pozycję Uruchom Ubuntu zaczyna się coś ładować ale po chwili wyskakuje taki komunikat:

BusyBox v.1.1.3 (Debian 1:1.1.3ubuntu3) Built - in shell (ash)

Enter 'help' for a list of built - commands

/bin/sh: can't acces tty; job control turned off

(initramfs)_

i nic nie da się zrobić. Wie ktoś co to oznacza i jak uruchomić tego ubuntu ?

Lucider
komentarz
komentarz

Może spróbuj uruchomić w bezpiecznym trybie.

piter600
komentarz
komentarz
Może spróbuj uruchomić w bezpiecznym trybie.

Uruchomiłem i pojawia się taki sam komunikat.

ciaciama
komentarz
komentarz

Jaki masz komputer??

piter600
komentarz
komentarz
Jaki masz komputer??

Płyta główna: Abit IB9

Procesor: Intel Pentium Dual Core E2160

RAM: 2GB

Karta graficzna: GeForce 8600 GT

ciaciama
komentarz
komentarz

Ja też mam podobny komputer i też Ubuntu 7.05 nie chciało mi "chodzić", Ubuntu 7.04 "śmiga" pięknie. Na twoim miejscu spróbowałbym właśnie Ubuntu 7.04 lub poczekał 4 dni na Ubuntu 7.10.

piter600
komentarz
komentarz
Ja też mam podobny komputer i też Ubuntu 7.05 nie chciało mi "chodzić", Ubuntu 7.04 "śmiga" pięknie. Na twoim miejscu spróbowałbym właśnie Ubuntu 7.04 lub poczekał 4 dni na Ubuntu 7.10.

OK, to poczekam na Ubuntu 7.10 a jak nie będzie chodzić to sprawdze 7.04, dzięki.

Lucider
komentarz
komentarz

Mówi się że 7.05 to to samo co 7.04 tylko z bajerami, ale fakt jest taki że te bajery bywają bardzo problematyczne... Lada dzień 7.10 więc uzbrój się w cierpliwość - powinno działać ;)

Zarov
komentarz
komentarz

7.04 wydawane przez Cannonical [chyba tak to się pisze] a 7.05 to Dokładnie Ubuntu.pl 7.05 i jest to przeróbka 7.05 wykonana przez panów z forum.ubuntu.pl Różnica taka że jest Kadu, jakieś kodeki etc, dokładnie nie pamiętam. Ale ogólnie jak już to polecam używać "oficjalnych" wersji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.