x-kom hosting

Wirus na stronie ForumPC.pl ?

Igorrodz
utworzono
utworzono

Elo,

Zachęciłem znajomego do wejścia na stronę ForumPC.pl ale on twierdzi, że jest ona zawirusowana.

Oto screen:

[img]http://i.imgur.com/b76ym.png[/img]

Znajomy używa tej oto przeglądarki: http://www.srware.net/en/software_srware_iron.php która jest usprawnionym klonem Chrome.
Twierdzi on, ze to nie antywirus, ze to jakieś zaimplementowane zabezpieczenie przeglądarki, która znajduje zagrożenie.

Naprawcie to.

EDIT
Znajomy siedzi na XP bo uwielbia grać w starocie. Właśnie dał mi informację, że sprawdzał na FireFoxie i też mu zamyka.

EDIT2:
Znajomy przełączył na Win 7 ale tam jest to samo - w obu wymienionych przeglądarkach.

EDIT3:
Znajomy przeskanował na wirusy, żadnego nie znalazł. Następnie wywalił antywirusa i bez niego też ten sam problem.

Czyli wygląda że w bazie danych, na serwerze etc jest coś niepokojącego chyba... jakiś noworoczny (ś)wirus :E

ratosluaf
komentarz
komentarz

Muhahaha, to mój scenariusz:
-Morele.pl oferuje współprace
-ForumPC wpuszcza na forum świrusa
-Zestawy komputerowe użytkowników się psują
-Jest większy o wiele popyt na zestawy
-Morele.pl oddaje 20% zysku dla ForumPC
:D

artiee
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok więc sprawa wygląda już dobrze. To mój komputer. Niestety to był jakiś robal, którego nawet nie wykryłem. Logi z OTL czyste, MBAM, ESET, Comodo AV, [size=3][color=#000000][font=sans-serif] Spybot-S&D też nic. Następnie przestały uruchamiać się programy zabezpieczające. Sprawę załatwił przelot CF. [/font][/color][/size]

Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='artiee' timestamp='1325497922' post='1409241'] Sprawę załatwił przelot CF. [/quote]
Czymkolwiek by to nie było cieszę się, że to nie forum miało wirusa. Nie cieszę się, że Ty miałeś ale z dwojga złego... ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.