x-kom hosting

Bateria Na Płycie Głównej

zixav
utworzono
utworzono

Mam takie pytanko (dla was penie śmieszne :rolleyes: ). Czy po wyjęciu baterii nastąpi reset biosu czy (jak mi kiedyś powiedziano) zepsuje sie komp.

Gość
komentarz
komentarz

Słyczłem ze sie resetuje bios ;] ale nie jestem pewien :) poczekaj az ktos cos madrzejszego napisze ode mnie :P

Bamu
komentarz
komentarz

po wyjęciu baterii nastąpi zresetowanie biosu (wyjmujesz na jakieś 10 min i bios zresetowany)

Gość
komentarz
komentarz
po wyjęciu baterii nastąpi zresetowanie biosu (wyjmujesz na jakieś 10 min i bios zresetowany)

Ja mam takie pytanie tak wogle ... Bamu co sie dzieje po zrestartowaniu biosa i czy wyciaga sie bateria przy wlaczonym pc czy wylaczonym :)

Bamu
komentarz
komentarz

wyciągasz baterie przy wyłączonym komputerze.

Zresetowanie biosu powoduje powrócenie domyślnych ostawień biosu

zixav
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki, tyle chciałem wiedzieć :D.

Gość
komentarz
komentarz

to to jest zupelne nie potrzebne jesli ma sie opcje w biosie "optymalize values" czy jakos tak :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Baterię wyciąga się nie tylko przy kompie wyłączonym - musi być także odłączony od zasilania (odepnij kabel zasilający).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.