x-kom hosting

problem z napędem tsstcorp cddvdw ts-l633c (laptop asus)

bodzio7291
utworzono
utworzono

Witam,
jestem na waszym forum pierwszy raz, jestem bogdan i mam problem z napędem tsstcorp cddvdw ts-l633c, mianowicie kupiłem sobie Need for speed The Run i chciałem zainstalować, ale mój napęd nie ze wszystkich sił próbował odczytać zawartość lecz mu się nie udało to nie mój pierwszy przypadek tego typu ale inne płyty wkońcu kiedyś tam przeczytał np. BF3 mi odczytał,, a tej za cholerę nie chce przeczytać. Błagam o pomoc.

Pozdrawiam:D

Quke
komentarz
komentarz (edytowane)

Myślę że Twój napęd już się skończył ,spróbuj jeszcze przeinstalować mu sterowniki.
http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20090613124022581&board_id=3&model=N50Vn&page=1&SLanguage=pl-pl tu masz sterownik

bemol911
komentarz
komentarz

To jest firmware a nie sterownik, wątpię żeby pomogło ale spróbuj.

Jareczek82
komentarz
komentarz

[quote name='bodzio7291' timestamp='1324709205' post='1402746'] napęd nie ze wszystkich sił próbował odczytać zawartość lecz mu się nie udało to nie mój pierwszy przypadek tego typu ale inne płyty wkońcu kiedyś tam przeczytał np. BF3 mi odczytał,, a tej za cholerę nie chce przeczytać [/quote] czyli problemy sa po stronie napędu. Inne płyty czyta tylko za którymś razem tak ?? Czyściłeś kiedyś napęd jakąś płytą czyszczącą ale myśle że napęd sie kończy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.