x-kom hosting

Kupno Nowej Pamięci ...

geforc
utworzono
utworzono

Witam , mam takie pytanie , jeśli teraz mam tą pamięć :

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&...337&katid=3

i chcę sobie dokupić jeszcze jedną kość z 1gb i teraz czy jak chcę rozbudować to muszę kupić TĄ SAMĄ pamięć do której podałem link czy moge inną , lepszą z lepszym taktowaniem i częstotliwością żeby uzyskać jak najlepszą wydajność komputera ...

luq
komentarz
komentarz

Raczej kup ta samą, oszczędzisz sobie problemów

kwachu1992
komentarz
komentarz

jeżeli chcesz połączyć pamieci w Dualu to musisz kupić drugą taką samą kość.

tazman
komentarz
komentarz

A jaką masz płytę główną ?

Ale mimo to powinna obsłużyć dual

snip91
komentarz
komentarz

Lepiej kupić tą samą. Jak jest możliwość łączenia w dual na płycie to już nie ma się nad czym zastanawiać :)

Lisu_09
komentarz
komentarz

czy moge inną , lepszą z lepszym taktowaniem i częstotliwością żeby uzyskać jak najlepszą wydajność komputera ...
jakbyś kupił szybszą to i tak by zwolniła do szybkości wolniejszej, weź drugą taką samą.
snip91
komentarz
komentarz

Ta płyta obsługuje Duala, więc radzę kupić identyczną kość.

Lisu_09
komentarz
komentarz

Więc obsługuje dual chanel, weź drugą tą samą pamięć.

geforc
komentarz
komentarz

a powiedzcie jak to jest z montowaniem czy po włożeniu coś trzeba w biosie ustawiać czy nic ?? to pierwsze pytanie , a drugie to powiedzcie szczerze , warto jest dokupić te kości czy nie ma sensu bo nie będzie za dużej poprawy a jak będzie to nie zauważalna ... aa i jeszcze jedno , na zdjęciu tej płyty z góry są pokazane 4 sloty na pamięć zółte i pomarańczowe , teraz patrzyłem to mam jedną kość włożoną w żółtą i drugą też w żółtą ... czy to poprawna konfiguracja jeśli chodzi o tą płytę i tą pamięć czy w sklepie poprostu się pomylili ??

snip91
komentarz
komentarz

Dobrze jest wpięte. Żeby był Dual Channel to właśnie mają być kości wpięte w sloty o tym samym kolorze.

Dołożenie RAM-u na pewno zwiększy wydajność chociaż trochę :)

luq
komentarz
komentarz
a powiedzcie jak to jest z montowaniem czy po włożeniu coś trzeba w biosie ustawiać czy nic ??

Wystarczy wsadzić kość w slot o tym samym kolorze

to powiedzcie szczerze , warto jest dokupić te kości czy nie ma sensu bo nie będzie za dużej poprawy a jak będzie to nie zauważalna

Na pewno poprawi wydajność

geforc
komentarz
komentarz

ok dzięki , a jak jest z instalacją tych pamięci ... coś w biosie trzeba grzebać?

snip91
komentarz
komentarz

Nic nie trzeba grzebać :) Wystarczy wpiąć i tyle ;)

kwachu1992
komentarz
komentarz
Wystarczy wpiąć i tyle wink.gif

musisz odgiąć dwa takie jakby bolce. jak wepniesz pamięć to one się same zatrzasną, ewentualnie możesz im troche pomóc.

geforc
komentarz
komentarz

no to , to ja wiem ale chodzi mi o bios ;p;p bo np nie dawno musiałem w biosie poprawiać taktowanie bo było ustawione na 533 a nie na 667 , panowie w sklepie chyba zapomnieli o tym

snip91
komentarz
komentarz

Tak jak pisałem wyżej, w BIOS-ie nic nie musisz ruszać. Wystarczy, że wepniesz RAM w odpowiednie sloty i będzie ładnie chodziło :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.