x-kom hosting

Czczionki w PowerPoint

Danho
utworzono
utworzono

Witam!
Mam pewien problem z prawidłowym wyświetlaniem czcionek w prezentacji multimedialnej zrobionej w programie PowerPoint 2007.
Otóż, jak już wyżej wspomniałem, wykonałem prezentację w PowerPoincie 2007. W pracy wykorzystałem czcionki ściągnięte z internetu, gdyż te podstawowe mi po prostu nie przypadły do gustu. Problem polega na tym, że owa prezentacja to praca semestralna i musi się wyświetlać na szkolnym komputerze, a wersja PP zainstalowana na tymże komputerze to 2003. Po skonwertowaniu i skopiowaniu na płytę CD próbowałem otworzyć prezentację w szkole. Wszystko było w porządku, oprócz jednego: wspomnianych wyżej czcionek. Ściągnięte przeze mnie czcionki zostały zastąpione podstawowymi, przez co praca wygląda, delikatnie mówiąc, nieestetycznie. Moje pytanie brzmi: jak skutecznie zapisać prezentacje ppsx (2007) w formacie pps (97-2003), tak, by wszystko ładnie śmigało na szkolnym komputerze, w tym czcionki. Mam nadzieję, że jest to możliwe.
Z góry dziękuje wam za pomoc.
Bless!

Grzegorz Kowalski
komentarz
komentarz

Wgraj do folderu fonts w szkole czcionki, których użyłeś.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.