x-kom hosting

Monitor Lcd

gapik
utworzono
utworzono

Witam serdecznie. Na poczatku zaznacze ze doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze temat wałkowany był wielokrotnie. Jestem jednak laikiem w sprawach zwiazanych z komputerami.

Do dyspozycji mam okolo +-1000zł i zastanawiam się nad jakims konkretnym monitorem. Nie wiem czy ma to jakies szczegolne znaczenia, ale posiadam karte graficzna radeon9800pro.

Komputera generalnie uzywam do gier sluchania muzyki, i ostatnio duzo czasu poswiecam na inne sprawy zwiazane raczej ze studiami, dlatego wydaje mi sie ze nie ma sie co dluzej meczyc uzywajac starego poczciwego 15calowego klocka. Slyszalem rozne opinie. Interesuje mnie 19 lub więcej calowy monitor. LG, samsung hyundai. na co warto zwrocic uwage. Jesli cena to np 1200 zl a roznica kolosalna jestem w stanie dolozyc dodatowo te 200zl

dziekuje

Bamu
komentarz
komentarz

użyj opcji szukaj, już tyle jest takich tematów i nawet takie same przedziały cenowe

snip91
komentarz
komentarz

Ja używam Samsunga od roku i jestem bardzo zadowolony :) Nie widzę przeszkód żeby kupić Samsunga. Oczywiście LG też są bardzo dobre ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.