x-kom hosting

vista mi wariuje, touchpad zacina komputer,wifi siada itp

leenka
utworzono
utworzono

witam :D ja mam taki problem, a wlasciwie pare .moj system to lenovo vista sp2 32bit.
zaczne od tego,ze komputer sie zacina przy uzywaniu touchapada- wtedy nagle ma zawias, klikanie nic nie daje, dopiero gdy podepne do niego myszke to rusza i nagle wszystko wraca do normy, no co jest ?
kolejna sprawa jest to ,ze siedzac sobie na legalu w internecie jak to zwykle,w pewnym momencie komputer mi rozlaczyl internet i yyy .. same odinstalowaly sie sterowniki dzwieku, jakkolwiek to brzmi.nie ruszalam ich NIGDY i dzwiek zawsze normalnie dzialal. no i od tej pory mimo, ze przycisk wifi jest wlaczony to system go nie czuje i pokazuje ze jest wylaczony, w rezultacie nie moge sie polaczyc z zadnym wlan,no chyba ze bezposrednio wloze kabel sieciowy.
no i te sterowniki co to ma byc, pokazuje ze brak zainstalowanego urzadzenia wyjsciowego audia.
nie rzucalam laptopem, nie sciagalam niczego podejrzanego, ja naprawde prosze o pomoc, idzie oszalec :<

  • 2 miesiące później...

Human
komentarz
komentarz

jakiego używasz antyvirusa?
Kiedy ostatni raz był robiony format systemu?

  • 1 miesiąc później...
leenka
komentarz
komentarz

W czas, ale lepiej późno niż wcale. :) Problem jest już nieaktualny, obyło się bez chodzenia do serwisu i podobnych czynności.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.