x-kom hosting

Różnice pomiędzy nową wersją, a poprzednimi.

kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='nbalivejordan' timestamp='1346197145' post='1570148']
dysk C upycha się i nie ma co juz usunąc, uzywam Wise Disc Cleanera i czerwony pasek rozmiaru dysku cały czas się świeci.[/quote]
polecam jeszcze spróbować cCleanera + windowsowe oczyszczanie dysku (punkty przywracania np. dużo zajmują)

maciekj22
komentarz
komentarz

[quote name='kelloco2' timestamp='1346229824' post='1570283'] Wyświetl postUżytkownik nbalivejordan dnia 29 sierpień 2012 - 00:37 napisał dysk C upycha się i nie ma co juz usunąc, uzywam Wise Disc Cleanera i czerwony pasek rozmiaru dysku cały czas się świeci. polecam jeszcze spróbować cCleanera + windowsowe oczyszczanie dysku (punkty przywracania np. dużo zajmują) [/quote]

Ja od siebie polecam program "odkurzacz" - sam używam go pod Vistą i naprawdę pomaga :)

Ale i tak jak się pcha nie wiadomo jaki syf to i tak dysk się zapcha :)

nbalivejordan
komentarz
komentarz

[quote name='kelloco2' timestamp='1346229824' post='1570283']
polecam jeszcze spróbować cCleanera + windowsowe oczyszczanie dysku (punkty przywracania np. dużo zajmują)
[/quote]

Masz na myśli "Mój komputer" --> "C" prawym --> "Oczyszczanie dysku" ?

[quote name='maciekj22' timestamp='1346241353' post='1570445']
Ale i tak jak się pcha nie wiadomo jaki syf to i tak dysk się zapcha :)
[/quote]

Zgadza się... Nawet programy, np gg, skype itd musiałam przenieść do D

maciekj22
komentarz
komentarz

Jaki rozmiar ma Twój dysk C ?

kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='nbalivejordan' timestamp='1346245313' post='1570508']
Masz na myśli "Mój komputer" --> "C" prawym --> "Oczyszczanie dysku" ?[/quote]
Tak ^_^

nbalivejordan
komentarz
komentarz

[quote name='maciekj22' timestamp='1346260186' post='1570735']
Jaki rozmiar ma Twój dysk C ?
[/quote]

30 GB

maciekj22
komentarz
komentarz

No bez przesady, u mnia na 20 GB partycji przy Viście Home Premium i innych doinstalowanych rzeczach zostaje jeszcze kilka GB wolnego.

  • 2 miesiące później...
julag1
komentarz
komentarz

Mam laptopa i chciałabym sobię zainstalować nowego Windowsa myślicie że jest lepszy od xp?

kelloco2
komentarz
komentarz

Podaj łaskawie parametry.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Mephic
komentarz
komentarz

Niesamowity system. Używam go od kilku dni, obsługi METRO nauczyłem się w 5 minut, jest mega intuicyjny, a wszelkie braki można łatwo obejść i skonfigurować system tak, aby odpowiadał naszym wymaganiom.

 

Nigdy nie wróciłbym do 7. Współczuje jedynie tym, którzy robili aktualizację i nie wybrali opcji "na czysto" - tu niestety mogą być BSOD-y. Mnie to na szczęście nie dotyczy. Polecam każdemu :)

Krycha``
komentarz
komentarz
Mam 8. Widzę że 80% piszących tutaj nawet nie widziało go na oczy. Windows 8 może i jest trochę nie dopracowany ale to świetny system według mnie. A kafelki hmm. można sobie przerzucić na pulpit ikony i nie wchodzić wcale do 2 ekranu.

 

Czyli inaczej korzystać z tego systemu tak jak z Windows 7?

Mephic
komentarz
komentarz

@up w zasadzie tak. A jeśli już bardzo chcesz mieć menu start (moim zdaniem przy kafelkach jest archaiczne i niepotrzebne ale co kto woli) - to ściągasz classic shell i masz wygląd win 7 na win 8.

Krycha``
komentarz
komentarz (edytowane)

Bez nowatorskich dodatków i rozwiązań z Win8? Będę mógł się pochwalić, że korzystam z Windows 8 tak jak z Windows 7? O przejściu na ten system myślę tylko i wyłącznie dlatego, by zachować kompatybilność na dłużej oraz wsparcie.

Edytowane przez Krycha``
Mephic
komentarz
komentarz

Moim zdaniem Win 8 na tyle szybko Cie przekona do siebie ze nie będziesz musiał uzywac nakładki ;)

Krycha``
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam go zainstalowanego na innym komputerze, jest co prawda szybki ale nadal nie wiem gdzie wejść by zobaczyć zawartość pendriva.  :)

Edytowane przez Krycha``
Mephic
komentarz
komentarz

Hmm... jak to gdzie? W mój komputer ;)

Krycha``
komentarz
komentarz (edytowane)

Na pulpicie jednak nie widzę takiej ikonki a w tym całym "menu Start" nie mogę nic znaleźć. Kafle jak dla niewidomych...

Edytowane przez Krycha``
Mephic
komentarz
komentarz

Klikasz prawym na pulpicie, właściwości (czy tam ustawienia nie pamiętam już) i gdzieś w ustawieniach dodaje się ikony kosza, mój komputer itd.

maped71
komentarz
komentarz

Najprościej - pierwsza ikona z lewej na pasku zadań to eksplorator windows, tam po lewej stronie na dole jest panel, i ot cała filozofia;) Mi osobiście sie podoba nowa Winda, aczkolwiek ma trochę upierdliwości http://www.wykop.pl/link/1387231/windows-8-gorzkie-zale/ 

Maxio353
komentarz
komentarz

Win + E i masz mój komputer.

Pientaszek
komentarz
komentarz

Jako że kupuję całkowicie nowy komputer, potrzebuje systemu. Mam taki przywilej iż z DreamSparka mogę sobie za friko ściągać, i teraz pytanie: Czy warto wybrać ósemkę na komputer który będzie służył głównie do grania? Czy lepiej zostać na siódemce? Jakoś się nie mogę do tego nowego systemu przekonać.

kelloco2
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak kupujesz całkowicie nowy komputer - moim zdaniem warto. Sam system nie jest zbytnio udany, ale uwaga... nowszy. Co jest dość dużą zaletą, będziesz mieć dłuższe wsparcie. A z ModernUI da się wytrzymać - czytaj "kliknąć na pulpit" i nie korzystać z tego ;)

 

http://www.dobreprogramy.pl/Wiewiorki-donosza-Windows-8-zle-sie-sprzedaje.-Pomoze-przywrocenie-menu-Start,Aktualnosc,37395.html

Edytowane przez kelloco2
  • 1 miesiąc później...
maciekj22
komentarz
komentarz

Bardzo źle pracowało mi się na początku na ósemce... po miesiącu uważam ze nie ma nic lepszego

 

Tu się zgadzam :) z taką samą krytyką borykał się na początku Windows XP i co? Stał się nieodłącznym elementem naszych PieCyków :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.