x-kom hosting

Czy Mój Komp Pociągnie Gf 7900gs?

Mlach13
utworzono
utworzono

Witam

mam zamiar podrasować sobie komputer, a mianowicie chodzi mi głównie o kartę graficzną i pamięć ram.

Chcę sobie kupić Galaxy GF 7900GS 256MB 256Bit AGP DDR3 1.4 ns i nie wiem czy nie mam za słabego komputera jak na tę kartę (procesor,płyta itp..) i czy komputer nie będzie jej spowalniał. Jeśli ta katra się nie nadaje to podajcie jakieś inne modele kart graficznych które by pasowały pod ten zestaw.

Proszę o pomoc

konfiguracja mojego PC:

Typ procesora AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

Nazwa płyty głównej MSI K8T Neo2-F (MS-6702E) (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Mikroukład płyty głównej VIA K8T800Pro, AMD Hammer

Pamięć fizyczna 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Karta wideo RADEON 9700 PRO Family (Microsoft Corporation) (128 MB)

Dysk fizyczny SAMSUNG SP1614N (160 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)

Napęd dysków optycznych LITE-ON DVDRW SOHW-1693S

Fallen
komentarz
komentarz

Bedzie ok ;) ludzie na slabszych maja i chodzi ;) ew mozesz sprobowac podkrecic procesor troche i jesli to da zauwazalny wzrost wydajnosci w grach ale w to watpie.... Napisz jeszcze jaki masz zasilacz;) bo jak jakis no-name 350 to moze byc cienko...

Mlach13
komentarz
komentarz

właśnie mój zasilacz to Tracer 4life a co do mocy to niewiem dokładnie bo na obudowie pisze mi że max 180W a nad tym max 360W

dowiedziałem się z działu zasilacze że max ten pierwszy dotyczy tylko linii 12Va drugi całości :unsure:

snip91
komentarz
komentarz

Raczej karta będzie spowalniana przez komputer. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Zasilacz ma 360W max, czyli normalnie pewnie pracuje z mniejszą mocą.

modelmaniak6
komentarz
komentarz

Ja mam Tracer 4life i mam moc 450wat i mam to samo pytanie czy pociągnie on 7900GS od Galxy?

Athlon 64x2 4200

2Gb RAm

luq
komentarz
komentarz

modelmaniak6 u ciebie spokojnie pociągnie

Mati13 ja bym kupił tą karte i w sterowniku włączył FSAA na 2x lub 4x w zależności czy karta po zmienię na 2x zwolni

modelmaniak6
komentarz
komentarz

Właśnie mi przysłali i ciągnie bez problemu B)Właśnie mi przysłali karte i zasiłka ciągnie bez problemu B)

kwachu1992
komentarz
komentarz
Ja mam Tracer 4life i mam moc 450wat i mam to samo pytanie czy pociągnie on 7900GS od Galxy?

Athlon 64x2 4200

2Gb RAm

pociągnąć może i pociągnie jednak wg. mnie to jak bomba z opóźnionym zapłonem.

nie polecam tracerów.

Mati13 karta nie powinna być spowalniana przez kompa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.